Jak oceniasz pracę urzędu?

2021-04-01 11:36:35 (ost. akt: 2021-04-01 11:36:24)   Artykuł sponsorowany
To już tradycja, że pytamy interesantów odwiedzających ratusz o ocenę obsługi. Tegoroczne badanie potrwa do końca września.
Zależy nam, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i odpowiadała oczekiwaniom osób odwiedzających urząd. Krótka ankieta pozwala zweryfikować opinie mieszkańców. Poza tym wskazuje mocne strony oraz ewentualne obszary, które będziemy mogli udoskonalić.

- Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety pod kątem spełnienia Państwa oczekiwań w stosunku do pracy naszego urzędu - mówi sekretarz miasta Stanisław Gorczyca. - Państwa opinie będą służyć podniesieniu jakości świadczonych usług i pozwolą nam stale doskonalić jakość pracy.

Wypełnienie ankiety nie powinno potrwać dłużej, niż kilka minut. Pytamy m.in. o warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedza i kompetencje urzędników, czas oczekiwania na obsługę. Zapytamy o to, w jaki sposób nasi kliencie kontaktują się z urzędem, by załatwić formalności. Poza tym poprosimy o sugestie dotyczące usprawnienia obsługi.

Ankietę można wypełnić w wersji elektronicznej w tym miejscu. Wersja papierowa jest natomiast dostępna w sali operacyjnej Biuira Obsługi Klienta (na rogu ratusza, przy przejściu dla pieszych przez ul. 1 Maja).


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ewa Kurowska #3063730 1 kwi 2021 18:06

    Pracę urzędników oceniam dobrze, natomiast pracę większości radnych poniżej wszelkiej krytyki, w szczególności z powodu kompletmego braku zainteresowania sprawami osiedla, z którego zostali wybrani (konkretnie wybrane).

    Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.