NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC OLSZTYNA - KONKURS SMS-OWY

2021-03-17 08:35:38 (ost. akt: 2021-03-17 09:15:26)
By zagłosować, na numer 7248 wyślij sms-a, w jego treść wpisując jedynie kod (przy każdym sportowcu jest zaznaczony na czerwono). Koszt sms-a wynosi 2,46 zł brutto.
Robbert Andringa (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.spo.1

Tomasz Barniak (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych) go.spo.2

Wiktor Biedrzycki (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.spo.3

Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.spo.4

Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.spo.5

Mamed Chalidow (MMA, Arrachion MMA Olsztyn) go.spo.6

Magdalena Chyła/Oliwia Jekiel (żeglarstwo, Nauticus Yacht Club Olsztyn) go.spo.7

Piotr Cichocki (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) go.spo.8

Łukasz Cudnoch (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) go.spo.9

Krzysztof Dowgierd (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.spo.10

Olga Górnaś-Grudzień (żeglarstwo, AKS OSW Olsztyn) go.spo.11

Anna Harkowska (parakolarstwo, Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury) go.spo.12

Anna Hucało (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.spo.13

Karol Jabłoński (bojery, OKŻ Olsztyn) go.spo.14

Joanna Jędrzejczyk (MMA, American Top Team) go.spo.15

Mateusz Kamiński (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych) go.spo.16

Szymon Kapała (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.spo.17

Mieczysław Kontrymowicz (kręgle, OKS Warmia i Mazury) go.spo.18

Mateusz Kopyciński (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.spo.19

Iga Kowalczyk (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.spo.20

Maciej Kowalewicz (strzelectwo, Gwardia Olsztyn) go.spo.21

Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.spo.22

Izabella Krajewska (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) go.spo.23

Oskar Kusak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.spo.24

Aleksandra Lisowska (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.spo.25

Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.spo.26

Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.spo.27

Antonina Ołowiak/Zuzanna Mróz (żeglarstwo, Nauticus YC Olsztyn) go.spo.28

Katarzyna Orzechowska (strzelectwo, OKS Warmia i Mazury) go.spo.29

Artur Paź (futbol amerykański, Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers) go.spo.30

Szymon Piątkowski (taekwondo olimpijskie, AZS UWM Olsztyn) go.spo.31

Olaf Pieczkowski (tenis, RP Sport Olsztyn) go.spo.32

Krzysztof Pielowski (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.spo.33

Paula Plichta (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.spo.34

Mateusz Poręba (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.spo.35

Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) go.spo.36

Piotr Skiba (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.spo.37

Zbigniew Staniszewski (automobilizm, Automobilklub Warmiński) go.spo.38

Tomasz Stopierzyński (brydż, OKS Warmia i Mazury) go.spo.39

Marta Stramek (lekka atletyka, OKS Warmia i Mazury) go.spo.40

Sławomir Turonek (parakolarstwo, Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury) go.spo.41

Julia Walczak (kajakarstwo, Olsztyński Klub Sportów Wodnych) go.spo.42

Ksenia Woźniak (koszykówka, KKS Olsztyn) go.spo.43

Wojciech Żaliński (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.spo.44