Raporty "Gazety Olsztyńskiej"

2021-03-15 19:31:51(ost. akt: 2021-03-15 18:44:23)
Raporty Gazety Olsztyńskiej

Raporty Gazety Olsztyńskiej

Autor zdjęcia: GO / dz

Na co dzień przygotowujemy dla naszych Czytelniczek i Czytelników wiadomości z Olsztyna i regionu. Poza tym jednak chcemy przedstawiać także tematy, nad którymi praca trwa dłużej, a dotyczą ważnych spraw. Stąd pomysł na RAPORTY "Gazety Olsztyńskiej".
Poniżej znajdziecie linki do artykułów z kolejnych Raportów. Zachęcamy do komentowania i kontaktu z redakcją, jeśli są tematy, które warto byłoby poruszyć w kolejnych miesiącach.

Najbliższy raport ukaże się 19 marca 2021 i będzie dotyczyć wyzwań, przed jakimi stoją ci z nas, którzy żyją z niepełnosprawnościami.

DOTYCHCZAS UKAZAŁY SIĘ:

Raport Gazety Olsztyńskiej
Tym razem przyglądaliśmy się jednemu z najwrażliwszych tematów: porodom. Temat, który nieczęsto gości na łamach prasy. Postanowiliśmy się przyjrzeć warunkom, w jakich przychodzi nam rodzić i towarzyszyć w czasie porodu.
Tu znajdziesz e-wydanie

Raport Gazety Olsztyńskiej
Po kolejnych miesiącach szkoła w czasie pandemii daje do myślenia. Czy zdajemy egzamin z nowych form edukacji? czy widzimy szanse w tym, co na szybko musieliśmy stworzyć? I czy system edukacyjny to nadal system, czy raczej...
Tu znajdziesz e-wydanie

Raport Gazety Olsztyńskiej
Kto nie spotkał się z tym tematem osobiście, może być zaskoczony. Ostatecznie nie co dzień mówi się o adopcjach i pieczy zastępczej. Tymczasem sprawa dotyczy często naszych sąsiadów, kogoś z rodziny lub przyjaciół.
Tu znajdziesz e-wydanie

Raport Gazety Olsztyńskiej
Pierwszy raport poświęciliśmy sprawie psychiatrii dzieci i młodzieży. Problemy psychiczne wciąż są tematem tabu, tymczasem dotykają nie tylko dorosłych, ale i młodych. Ci ostatni potrzebują naszej szczególnej uwagi, choćby dlatego, że to na dorosłych powinni móc polegać tam, gdzie trzeba dostrzec pierwsze objawy nieradzenia sobie z życiem.
Tu znajdziesz e-wydanie

Źródło: Gazeta Olsztyńska