Napad na bank koło Szczytna. Policja szuka sprawcy

2021-03-04 13:33:01(ost. akt: 2021-03-04 14:42:36)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Unsplash

Warmińsko-mazurska policja szuka mężczyzny, który napadł na bank w Rozogach koło Szczytna. Funkcjonariusze apelują do kierowców o udostępnianie nagrań z wideorejestratorów zamontowanych w samochodach.
W środę ( 3 marca) około godziny 15:30 dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał informację o napadzie na bank w Rozogach.

Do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń, sterroryzował pracowników banku i zażądał pieniędzy. Przerażona pracownica wydała mu pieniądze, które znajdowały się w kasie. Po czym wyszedł z budynku i szybko oddalił się z placówki.

Trwają ustalenia tożsamości sprawcy. Policja apeluje o pomoc do przechodniów i kierowców, którzy byli w okolicy w godzinach napadu.

Prosimy, aby każdy kto w okolicach godziny 14:30, a 15.30 przebywał na terenie miejscowości Rozogi i miałby informacje, które mogłyby przyczynić się do ujęcia sprawcy proszony jest o kontakt z policją, nawet anonimowy. Tak samo zwracamy się do kierowców, którzy przejeżdżali tamtędy i mają wideorejestratory w samochodach. Nawet z pozoru nieistotne nagrania mogą pomóc w sprawie — tłumaczy st. sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy KPP w Szczytnie.


Informacje można przekazywać kontaktując się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod numerem telefonu: 47 733 12 00 lub 112.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marta #3061827 4 mar 2021 14:37

    Niech sanepid poproszą o pomoc, tak dzielnie pilnują restauracji i obsatwiają urzędników. Ta instytucja się już kończy, tu prosi o pomoc a tam Cię zmiesza z błotem w "imię prawa".

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz