Pobił i okradł 60-latka. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności

2021-03-03 15:55:41(ost. akt: 2021-03-03 15:59:08)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Policja

Policjanci z Reszla chwilę po zdarzeniu zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju. 28-latek początkowo bił pokrzywdzonego po głowie i twarzy, a następnie ukradł 60-latkowi pieniądze.
W poniedziałek, 1 marca o godz. 14:00 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że w Reszlu przy ulicy Kolejowej został pobity i okradziony mężczyzna. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna potrzebuje pomocy medycznej. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w rejonie Orlika przy ul. Kolejowej do 60-latka podszedł młody mężczyzna, który zaatakował go bijąc po głowie i twarzy, a następnie doprowadzając do stanu bezbronności ukradł mężczyźnie pieniądze w kwocie 1000 złotych.

Następnie oddalił się z miejsca przestępstwa.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania podejrzanego. Wystarczyło 1,5 godziny by policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę mającego związek z tym przestępstwem rozbójniczym. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Reszla. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy, a podejrzanego zatrzymali w policyjnym areszcie.

Kolejne czynności realizują już dochodzeniowcy i prokurator. Wkrótce napastnik usłyszy zarzut rozboju. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kętrzyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kruk #3061750 3 mar 2021 16:05

    Chwast ! Chwasty się wyrywa Szkoda słów

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz