Czy w Olsztynie grasuje ekshibicjonista?

2021-03-03 13:05:16(ost. akt: 2021-03-03 13:52:12)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu!

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu!

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Sprawdziliśmy doniesienia ze grupy Facebookowej dla mam. Oficer prasowy odpowiada, czy prawdą jest, że mężczyzna obnaża się na jednej z ulic w Olsztynie.
We wtorek (02.03.2021) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał 2 zgłoszenia z których wynikało, że na jednej z ulic w mieście mężczyzna mógł obnażać się w pobliżu osoby nieletniej jak również w obecności kilku osób dorosłych. W obu przypadkach na miejsce zostały wysłane policyjne patrole. W trakcie przeszukania terenu policjanci wylegitymowali 3 osoby, których rysopisy mogły odpowiadać sprawcy, jednak jak się okazało mężczyźni nie mieli związku ze zdarzeniami.


W obu przypadkach trwają czynności mające na celu ustalenie czy faktycznie doszło do takich zdarzeń oraz dotarcie do mężczyzny, który mógł dopuścić się takiego zachowania wobec innych osób. O tym fakcie został powiadomiony

Kierownik Posterunku Policji, który zadecydował, aby ten teren objąć szczególnym nadzorem przez policjantów dzielnicowych.

Zgodnie z kodeksem wykroczeń sprawcy nieobyczajnego wybryku grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych lub kara nagany. Należy pamiętać, że na każdym etapie prowadzonego postępowania kwalifikacja czynu może ulec zmianie w kierunku przestępstwa. Przypominamy, że w każdym przypadku ujawnienia tego typu sytuacji niezwłocznie należy poinformować oficera dyżurnego, który na miejsce wyśle policyjne patrole w celu ujawnienia sprawcy czynu zabronionego.

st. sierż. Andrzej Jurkun
Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Emila #3062041 6 mar 2021 21:10

  Już wolę ekshibicjonistę od obiecującego cuda premiera. Ekshibicjonista potrafi pokazać, że ma jaja !!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Emila #3062042 6 mar 2021 21:10

  Już wolę ekshibicjonistę od obiecującego cuda premiera. Ekshibicjonista potrafi pokazać, że ma jaja !!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Ja. #3061760 3 mar 2021 17:45

  Kiedyś i to przez chyba kilkadziesiąt lat takie zboczki mieli stałe miejsce grasowania i straszenia kobiet: skrzyżowanie Bałtyckiej i alei Przyjaciół w lasku za stacją benzynową.

  odpowiedz na ten komentarz

 4. Andrzej olsztyniak #3061738 3 mar 2021 13:37

  Kiedyś lata temu jak nie było takiej komunikacji między ludzkiej i nie działały fora internetowe, o takim "gościu" wiedziało mniej ludzi, a na pewno nie taki zboczeniec, i mundurowi mogli szybciej zasadzić się na taką niepoczytalną osobę. Teraz jak zboczuch przegląda internet może łatwiej zmienić miejsce swojego "zainteresowania", przemieścić się w inny rejon. I co, czekać na nowe zgłoszenie w innym rejonie ?.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz