Wracamy do tematu: Pirat drogowy uderzył w radiowóz. Nadal go nie złapano

2021-03-01 16:37:17(ost. akt: 2021-03-01 16:48:42)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Na olsztyńskim Zatorzu młody kierowca audi doprowadził do zderzenia z nieoznakowanym samochodem policyjnym. Policja nadal szuka mężczyzny.
W nocy z soboty na niedzielę policyjni wywiadowcy jechali na olsztyńskim Zatorzu nieoznakowaną toyotą. Na ul. Sienkiewicza chcieli zatrzymać pirata drogowego. Za kierownicą audi siedział młody kierowca. Podczas próby zatrzymania doprowadził do zderzenia z radiowozem i uciekł.

Poszukiwania nadal trwają.

st, sierż. Andrzej Jurkun:

W sobotę (27.02.2021) w nocy policjanci na jednym z parkingów w mieście zauważyli auto, za którego kierownicą siedział mężczyzna, którego rozpoznali z poprzednich interwencji i podejrzewali, że może nie mieć uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować kierującego, aby potwierdzić swoje przypuszczenia. Siedzący w aucie mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia i dynamicznie ruszył z miejsca kontroli drogowej na skutek czego uderzył w policyjny radiowóz doprowadzając do kolizji drogowej i stwarzając swoim zachowaniem zagrożenie dla interweniujących policjantów. Mężczyzna odjechał w nieznanym kierunku. Policjanci o zaistniałej sytuacji poinformowali oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, który w rejon zdarzenia wysłał policyjne patrole. Mimo przeszukania terenu za sprawcą zdarzenia, mężczyzna nie został zatrzymany. Aktualnie trwają czynności mające na celu ustalenie i dotarcie do tego mężczyzny”.


Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marta #3061658 2 mar 2021 09:10

    Krawężniki to do obstawy sanepidu albo jako ciecie przy restauracjach żeby nikogo nie wpuszczać do lokalu, to są perfekcyjni. Ale takie tematy jak tutaj, złapać złodzieja, przestępce to nie nie. Nie tu szukamy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

  2. dis #3061657 2 mar 2021 08:57

    Przecież wy jesteście jacyś śmieszni... "Wracamy do tematu" - tak wróciliście odgrzewając kotleta. Zero nowych informacji...

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz