Wesprzyj gastronomię, zjedz w Warmińskiej Aurze

2021-02-22 08:07:44 (ost. akt: 2021-02-22 17:34:27)
Dwie największe olsztyńskie galerie handlowe – Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna – zapraszają smakoszy do kupowania na wynos posiłków w restauracjach działających w tych centrach. Ci, którzy w ten sposób okażą wsparcie punktom gastronomicznym mają szansę na… kolejny posiłek gratis!
Akcja wspierania gastronomii przez oba centra handlowe rozpocznie się 22 lutego i potrwa do 27 lutego. W tym czasie każdy, kto w wybranych restauracjach kupi posiłek za co najmniej 20 zł ma szansę na otrzymanie vouchera o wartości 15 zł, który będzie można zrealizować w innej restauracji lub kawiarni. Codziennie każda z restauracji biorących udział w akcji rozda 20 voucherów dla pierwszych w tym dniu klientów.
W Aurze zostanie rozdanych 840 kuponów, a w Galerii Warmińskiej – 1080.
Kupony rabatowe, które będą wydawane klientom restauracji i kawiarni będzie można zrealizować od 22 lutego do 13 marca.

„Wszyscy wiemy, że branża gastronomiczna w ostatnich miesiącach naprawdę ma wyjątkowo trudną sytuację. Mamy nadzieję, że wspólna akcja największych centrów handlowych w mieście poprawi sytuację partnerów akcji i co najważniejsze ponownie zachęci klientów do kupowania na wynos posiłków w galeriach” – mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager.
W Galerii Warmińskiej w akcji „Smakuj w Warmińskiej Aurze” będą brały: Gofroteka, Grycan, McDonald's, Olimp, Pasibus, Slow Coffee, Stolnica i Wałek, Sushi KO, Sushi Royal.
W Aurze w ramach akcji „Smakowania” będzie można otrzymać vouchery w Olimpie, Sushi KO, Grycanie, BoBoQ, Kołcz na Okrągło, Cukierni Sowa oraz w Tchibo.

Akcja „Smakuj w Warmińskiej Aurze” przeznaczona jest dla osób dorosłych, które będą dokonywały zakupów indywidualnie (tj. nie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej).
Przypominamy, że zarówno Galeria jak i Aura respektują wszystkie zalecenia sanitarne i dokładają najwyższych starań, by na ich terenie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, co zostało potwierdzone przyznaniem obu tym centrom międzynarodowego certyfikatu bezpieczeństwa organizacji SAFE Shopping Centers – COVID-19 Compliant.
Szczegóły na www.galeria-warminska.pl oraz www.auracentrum.pl.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.