Na pętli autobusowej w Olsztynie znaleziono martwego mężczyznę

2021-02-12 07:23:37(ost. akt: 2021-02-12 08:15:21)

Autor zdjęcia: policja

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione na terenie pętli autobusowej na jednym z olsztyńskich osiedli.
W poniedziałek (8 lutego 2021) olsztyńscy policjanci otrzymali informację o znalezieniu na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza na Nagórkach ciała mężczyzny.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny. Niestety, zmarły mężczyzna nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Dane personalne mężczyzny nadal pozostają nieznane.


Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł przebywać również na terenie Gdańska, Tczewa, Bydgoszcz, Torunia lub Giżycka.


Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z olsztyńskimi poszukiwaczami. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.Źródło: KMP w Olsztynie