Artyści o wielkich sercach dla Lenki

2021-02-03 09:00:00 (ost. akt: 2021-02-03 08:19:53)
POMOC || Trwa wyścig z czasem. Lenka Mazur przekroczyła wagę 11 kilogramów. Po przekroczeniu 13,5 kg szansa na sprawność dla Lenki przepadnie bezpowrotnie! Dlatego tak konieczne jak najszybsze podanie terapii genowej.
Lenka codziennie musi walczyć z SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Choroba sprawia, że jej ciało z każdym dniem słabnie. W walce z bezlitosną chorobą może pomóc jedynie kosztowna terapia genowa, na którą jest coraz mniej czasu.

— Wiemy, że to nieuleczalna i postępująca choroba, ale chcemy zrobić wszystko, by ją zatrzymać, nim odbierze jeszcze więcej! Pragniemy dla naszej córeczki wykorzystać wszystkie szanse, jakie daje współczesna medycyna. Niestety, największa z tych szans to najdroższy lek świata… Nie poddajemy się, walczymy do końca z nadzieją, że i Lence się uda. Bardzo prosimy, bądźcie z nami w tej walce! — apelują rodzice.

30 stycznia odbył się wyjątkowy koncert online dla Lenki. Na scenie wystąpili artyści o wielkich sercach: zespól Piersi, Katarzyna Dąbrowska, Julia Kamińska, Mikołaj Macioszczyk, Daria Kowolik, Jerzy Gmurzyński, Shoot, Magdalena Smati, Agnieszka Symołon.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. a Panstwo #3057953 | 81.190.*.* 3 lut 2021 06:03

    Polskie?, pisac petycje, media poruszyc

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz