Jeden wypadek i pięć kolizji na drogach w czasie weekendu

2021-01-11 15:19:09 (ost. akt: 2021-01-11 15:31:35)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Od piątku do niedzieli na terenie naszego powiatu doszło do jednego wypadku i 5 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 3 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile.
Od piątku do niedzieli w naszym regionie doszło do 5 kolizji. Policjanci pracowali również na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (09.01.) w okolicy miejscowości Bynowo (gm. Miłomłyn). Według wstępnych informacji, 33- letni kierowca hondy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 33- latek jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 3 promile. Kierowca stracił już swoje prawo jazdy a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

W niedzielę (10.01) na terenie gm. Morąg policjanci ostródzkiej drogówki zauważyli volkswagena, którego sposób jazdy wydał im się podejrzany. Postanowili więc zatrzymać go do kontroli. Jak okazało się kierowca znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna stracił swoje prawo jazdy a za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Niespełna godzinę później, na terenie gminy Małdyty funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drugiego kierowcę volkswagena. Mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto, prowadził pojazd mimo braku uprawnień. Sprawa zakończy się w sądzie.
Żródło: KPP Ostróda

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Policjanci mysleli,że nikt nie zauważy... #3038227 | 83.25.*.* 11 sty 2021 15:56

    Miśki" słodko spały w radiowozie. Policjanci myśleli, że nikt nie zauważy Bulwersujące zachowanie dwóch policjantów z miejscowości Koźminek w powiecie kaliskim. Pisali w raportach, że uważnie kontrolują różne miejsca, a tak naprawdę... słodko drzemali w radiowozie!Karygodnie postępowali dwaj policjanci z miejscowości Koźminek. PAP informuje, że mundurowi zostali zwolnieni z pracy za spanie na służbie. Czytaj także: Marcin Najman dosadnie skomentował Galę Mistrzów Sportu. "Jest szansa, że Robert Lewandowski powie coś po polsku" Policjanci dbali o to, by nikt ich nie nakrył. Parkowali radiowozy w ustronnych miejscach i udawali się na drzemkę. Najczęściej parkowali pod domem matki jednego z nich - mówi mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Wielkopolskiej Policji (cyt. za se.pl).Kłamali w raportach W policyjnych raportach ci dwaj policjanci pisali, że kontrolują różne miejsca. Tymczasem wykazano, że jeden z nich przespał 20 nocnych służb, a drugi 10. Ze względu na nierzetelną służbę została podjęta decyzja o zwolnieniu ich, ponieważ nie ma miejsca dla takich ludzi. Okłamywali mieszkańców i swoich przełożonych - zaznaczył mł. insp. Borowiak. https://www.o2.pl/informacje/ miski-slodko-spaly-w-radiowozie-policjan ci-mysleli-ze-nikt-nie-zauwazy-659566168 0528192a

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD