Zimowy Brzdąc Igor jest z Bezled

2021-01-04 07:41:25(ost. akt: 2021-01-04 14:09:30)
Igor Niemas

Igor Niemas

Autor zdjęcia: Archiwum rodzinne

Igor Niemas z Bezled został Zimowym Brzdącem 2020. Zdobył ponad 57 proc. wszystkich oddanych w powiecie głosów, a konkurencję miał w tym roku wyjątkowo dużą. Ośmiomiesięczny chłopiec zwyciężył także w głosowaniu wojewódzkim! Gratulujemy.
Gdy podsumowywaliśmy plebiscyt na poziomie powiatu bartoszyckiego, gdzie oczywiście wygrał Igor Niemas, maluch z Bezled, złożyliśmy jego mamie Sarze gratulacje. Igor jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że brał udział w konkursie, bo na świat przyszedł raptem osiem miesięcy temu, ale będzie miał pamiątkę swojego zwycięstwa w plebiscycie w postaci gazet. Zarówno „Gońca Bartoszyckiego”, jak i „Gazety Olsztyńskiej”.

Pani Sara, gdy telefonowaliśmy do niej z wiadomością, że Igor wygrał także w regionie, nie kryła zaskoczenia i radości. Gdy Igor ukazał się w „Gońcu Bartoszyckim”, kupiła 10 egzemplarzy tygodnika i rozdała rodzinie.

— Swoje pamiątki w postaci gazet mają dziadkowie i rodzice chrzestni. Igor też dostał gazetę, ale jak to on — zainteresował się głównie dzieleniem jej na części — śmieje się pani Sara.

[...]


Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały przeczytasz w poniedziałkowym (4 stycznia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej

Aby go przeczytać kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl