Pracowity Sylwester i Nowy Rok mrągowskich strażaków. Akcja gaśnicza w Baranowie wciąż trwa [ZDJĘCIA]

2021-01-01 19:12:40(ost. akt: 2021-01-04 08:18:51)

Autor zdjęcia: OSP Mikołajki

Miniona noc nie należała do spokojnych w powiecie mrągowskim. Na nogi postawiono wiele strażackich zastępów. W Baranowie wciąż trwają działania w związku z pożarem, który wybuchł 31 grudnia.
31 grudnia przed godz. 23.00 wybuchł pożar w dawnym zakładzie produkcyjnym w Baranowie (gm. Mikołajki). - Płonęły składowane tam odpady złożone z tworzyw sztucznych - informują strażacy-ochotnicy z OSP Mikołajki. Na miejsce zadysponowano wiele zastępów z całego powiatu, m.in. JRG Mrągowo, OSP Mikołajki, OSP Woźnice i OSP Olszewo.

Obrazek w tresci

fot. OSP Woźnice

Według informacji z 1 stycznia godz. 18.00 na miejscu wciąż trwają działania. - Akcja gaśnicza ciągle trwa i pewne jest, że strażacy dzisiejszą noc spędzą na dalszej walce z ogniem - czytamy na Facebooku OSP Mikołajki.

Obrazek w tresci

fot. Mateusz Klimek / OSP Mikołajki

To nie jedyna "sylwestrowa" interwencja strażaków z Mikołajek. - Podczas działań jeden z wozów został przedysponowany do Mikołajek, gdzie na promenadzie płonął śmietnik. Po ugaszeniu natychmiast wrócił do Baranowa - relacjonują druhowie.

Więcej informacji na temat działań w Baranowie wkrótce

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. M #3032202 | 37.47.*.* 1 sty 2021 21:02

    To co dzisiaj robią mądrzy inaczej w Mikolajkach to przekracza wszelkie granice! Wystrzały petard od godziny 10 rano,! Mało wam wystraszonych zwierząt, przejdźcie jutro i zobaczcie ile ptaków usmierciliście wy mądrzy inaczej ignoranci. Te podpalenia to pewnie też wynik petrpard! W okolicy budynków drewnianych powinien być stanowczy zakaz podpalania petard! Większość promenady w Mikolajkach jest drewniana, mam nadzieje, że Burmistrz podejmie kroki i zakaże podpalania petard. Ten rok jest bez turystów, tylko miejscowi mądrzy inaczej pokazali, że umieją podpalić petardy, ale w przyszłym roku moze cała promenada płonąć, gdy tacy mądrzy inaczej przybędą do Mikolajek tłumnie. Petardy są passe, No ale mądrzy inaczej nadal myślą, że to pokaz kozactwa.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Marek #3032192 | 46.204.*.* 1 sty 2021 19:53

    Szacun dla strażaków!!! Prośba do polskich policjantów żeby im nie przeszkadzali.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz