Muzyczne świąteczne podziękowanie od samorządu województwa dla medyków i nie tylko [VIDEO]

2020-12-22 16:35:05(ost. akt: 2020-12-22 16:22:56)

Autor zdjęcia: Screen z filmu

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2021 Roku z inicjatywy samorządu województwa warmińsko-mazurskiego powstał specjalny utwór z wideoklipem, dedykowany wszystkim zaangażowanym w ratowanie zdrowia i życia mieszkańców regionu oraz odwiedzających nas gości.
– Piosenka powstała z potrzeby serca i cieszę się, że do współpracy udało nam się zaprosić artystów z Warmii i Mazur – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. – Zdjęcia są autentyczne, powstawały w naszych wojewódzkich szpitalach. Wszyscy pamiętamy, jak na początku pandemii wspólnie oklaskiwaliśmy medyków, urządzaliśmy dla nich spontaniczne koncerty, słaliśmy pozdrowienia. Potem o nich zapomniano albo wręcz izolowano się od nich. A to przecież dzięki nim możemy spędzić święta, choć inaczej niż dotychczas. Kiedy będziemy siedzieć przy świątecznych stołach, oni nadal będą walczyć. Warto o tym pamiętać.

Słowa piosenki napisała Bożena Kraczkowska i to ona ją zaśpiewała wspólnie z Cezarym Makiewiczem. Razem także skomponowali muzykę. Autorką zdjęć i montażu jest Joanna Barchetto.

Medyczne zdjęcia powstały w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie i Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie.Źródło: mat. prasowe

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tak wrócimy do normalności #3026871 | 83.20.*.* 24 gru 2020 05:33

    Do hejtu na lekarzy, bo ten zawód jest bardziej znienawidzony niż rząd w Polsce

    odpowiedz na ten komentarz