Quantcast

środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

To, co niezbędne – na wyciagnięcie dłoni

2020-12-22 12:20:58 (ost. akt: 2020-12-22 12:21:52) Artykuł sponsorowany

APARTMENTS FOR VIP to nowoczesny budynek wielorodzinny z minimalistycznymi elementami architektonicznymi gwarantującymi ponadczasowość oraz harmonię z architekturą otaczających budynków. Położenie inwestycji gwarantuje komfortowy dojazd do centrum miasta oraz płynną komunikację w kierunku głównych dróg wylotowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe oraz placówki edukacyjne i medyczne. Atrybuty takie, jak przynależna piwnica w cenie mieszkania, podziemna hala garażowa, szlaban wjazdowy z instalacją domofonową zwiększają komfort i użytkowość inwestycji. W trosce o bezpieczeństwo deweloper częściowo ogrodzi teren osiedla, tworząc enklawę dostępną wyłącznie dla mieszkańców i gości. Budynek powstaje w zgodzie z najnowszymi standardami techniki budowalnej, dodatkowo zamontowane zostaną okna o podwyższonej izolacyjności akustycznej (od ulic Sikorskiego i Obrońców Tobruku). Mieszkania na parterze wyposażone są w okna antywłamaniowe.
W budynku zaprojektowano wiele funkcjonalnych mieszkań. Deweloper oferuje komfortowe kawalerki oraz przestronne rodzinne apartamenty. Każde mieszkanie posiada loggię, gwarantującą dyskrecję i autonomiczność.
Aby zaznać spokoju i ciszy, zachęcamy mieszkańców do skorzystania z terenów spacerowych nad Łyną. Na terenie Parku Centralnego aktywnie i ciekawie spędzicie czas na świeżym powietrzu. Zajęcia dla dzieci i dorosłych w Eranovie, położonej po drugiej stronie ulicy, pozwolą rozwijać zainteresowania i talenty. Tereny zielone, bliskość ścieżek rowerowych oraz terenów rekreacyjnych i sportowych to niewątpliwy atut tej lokalizacji.

https://m.wm.pl/2020/12/orig/wizualizacja-667284.jpg

Zakup mieszkania w ramach inwestycji APARTMENTS FOR VIP to wspaniały kompromis pomiędzy czasem, zielenią i wyważoną ceną!
Zapraszamy do kontaktu z Opiekunem inwestycji z ramienia Spółki - Panią Katarzyną Szyszuk-Felińską. Zachęcamy do odwiedzenia nas w Biurze Sprzedaży w Olsztynie przy ul. Tarasa Szewczenki 7 w Pasażu WAWEL. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 693 328 390 (Biuro w Olsztynie) bądź pod numerem 89 646 22 71 (Biuro w Ostródzie).

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #3030817 | 88.156.*.* 30 gru 2020 13:50

    "Apartamenty dla VIP" :-) Mieszkanie na parterze to koła tramwaju na poziomie oczu. Widok z okna na jedno z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Olsztynie

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)