Ostatnia szansa, by obejrzeć etiudę tancerek z Olsztyna [VIDEO]

2020-12-22 08:39:59 (ost. akt: 2020-12-22 09:15:40)

Autor zdjęcia: Monika Kępka

Jeszcze do środy można oglądać najnowszą propozycję Olsztyńskiego Teatru Tańca. Etiuda zatytułowana "MOA" swoją premierę miała w weekend.
Etiuda jest finałem działań artystycznych tancerek Olsztyńskiego Teatru Tańca oraz choreograf Gosi Mielech i kompozytora Bartosza Smorągiewicza. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju wszystkie działania prowadzone były w trybie online.

— Efektem spotkań jest przygotowany pokaz, który został zaprezentowany i nagrany w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie bez udziału publiczności — mówi Monika Sobota z Olsztyńskiego Teatru Tańca. — Widzów zapraszamy do wspólnego oglądania nagrania w sieci.

"MOA" to opowieść o równoległych światach, które potrafią przenikać się we wspólnej, bliżej nieokreślonej przestrzeni. Jest to spotkanie nieoczywiste, a jednocześnie spójne i rzeczywiste trzech indywidualnych osobowości.

Za reżyserię etiudy oraz choreografię odpowiada Gosia Mielech, muzykę napisał Bartosz Smorągiewicz, a opiekę artystyczną nad przedsięwzięciem roztoczyła Katarzyna Grabińska.

Występ można obejrzeć w kanale YouTube Olsztyńskiego Teatru Tańca do 23 grudnia (środa).Źródło: www.olsztyn.eu

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD