Niebezpieczny dzień na drogach w regionie

2020-12-21 18:28:21(ost. akt: 2020-12-21 19:11:38)

Autor zdjęcia: -

W województwie warmińsko-mazurskim w godzinach popołudniowych doszło do dwóch kolizji. Kierowcy w Sorkwitach niedaleko Mrągowa oraz Smolajn w gminie Dobre Miasto musieli uzbroić się w cierpliwość.

Na drodze nr 16 w miejscowości Sorkwity na odcinku Olsztyn – Mrągowo doszło do zderzenia trzech aut na skutek najechania jednego z nich w tył skody. Policja zablokowała jeden pas ruchu i odbywał się ruch wahadłowy. Utrudnienia na drodze trwały dwie godziny. Jedna osoba trafiła do szpitala.

— Samochód osobowy uderzył w tył poprzedzającej go skody, a ta w wyniku przesunięcia uderzyła w kolejny, również marki Skoda. Nikomu nic się nie stało, jedna osoba została skierowana na badania — asp. Dorota Kulig, Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie.

Ponad dwie godziny trwały również utrudnienia na drodze nr 51 w miejscowości Smolajny na odcinku Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński. Samochód osobowy wjechał do rowu, nikomu nic się nie stało.

Przypomnijmy, że dzisiaj rano doszło też do śmiertelnego wypadku w powiecie szczycieńskim. Więcej na ten temat >>>tutaj.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. maniac #3025063 | 5.184.*.* 21 gru 2020 19:29

    Nie samochód osobowy a dostawczy ( Iveco) uderzył w Skodę Fabię a ta z kolei uderzyła w Skodę Octavię.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz