Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: obrazy Magdaleny i Dariusza Biedrzyckich

2020-12-20 17:55:33(ost. akt: 2020-12-20 18:22:03)

Autor zdjęcia: Katarzyna Piasecka

— Nasze malarstwo, pełne barwnych miasteczek, dobrych i nietuzinkowych aniołów, charakternych kotów, polnych kwiatów wzbudza przede wszystkim pozytywne emocje i uśmiech — piszą państwo Biedrzyccy. To oni są kolejnymi uczestnikami naszej kampanii społecznej promującej małych lokalnych wytwórców z regionu.
Nasza droga artystyczna rozpoczęła się ponad 30 lat temu. Udział w kursie ceramicznym jako próba znalezienia odskoczni od trudnej rzeczywistości przerodziła się w sposób na życie. Pierwsze 20 lata naszej działalności skoncentrowane było wokół ceramiki, projektowania biżuterii i mody.

Współpracowaliśmy z wieloma galeriami sztuki w Polsce i za granicą.Obecnie od ponad dekady malujemy na drewnie, w ramach okiennych, na starych tarach do prania. Wyszukujemy i wykorzystujemy wszystko co ma jakąś historię: stare klamki, zawiasy, gwoździe.

Nasze malarstwo, pełne barwnych miasteczek, dobrych i nietuzinkowych aniołów, charakternych kotów, polnych kwiatów wzbudza przede wszystkim pozytywne emocje i uśmiech. Każdy obraz jest niepowtarzalny. Robimy też prace na zamówienie.

Jesteśmy obecni na większości jarmarków organizowanych w naszym regionie oraz na Podlasiu. Obecnie nasze prace dostępne są w Węgorzewie w Galerii Fundacji Skarbiec Mazurski, restauracji „Karczma” i w dworze Muławki. Dodatkowo galerię naszych przykładowych prac można zobaczyć na TUTAJ

Magdalena i Dariusz BiedrzyccyRazem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...


Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i kilka zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,

Nasze pod choinkę: