Karol z Reggaeside wystąpił w "Szansie na sukces"

2020-12-20 12:25:36(ost. akt: 2020-12-20 12:26:36)

Autor zdjęcia: nadesłane

Ostatni odcinek popularnego, muzycznego programu telewizyjnego pt. „Szansa na sukces” wygrał wokalista zespołu Reaggaeside, Karol Olszewski. Teraz w wielkim finale będzie walczył o udział w opolskim festiwalu.
Karol jest ostatnim finalistą sezonu, który właśnie się zakończył. W ostatnim odcinku „Szansy na sukces” zwycięstwo i udział w finale zapewniło mu fantastyczne wykonanie utworu z lat 60. To piosenka Mariano Marini pt. „Nie płacz kiedy odjadę”. W ostatnim odcinku w jury zasiedli: Andrzej Rybiński, Krzysztof Janczar i Ania Rusowicz. Na scenie zaprezentowało się siedmioro artystów.
Występ Karola wywołał moc pozytywnych emocji, internauci serdecznie gratulowali wygranej, nie zabrakło komentarzy „nie mogło być inaczej”. Jego występ dostarczył widzom wielu niezapomnianych wrażeń. Dla samego Karola to także był niezwykle emocjonujący dzień.
— Doskonale pamietam dzień jak wszedłem na teren nagrań do programu. Już na samym początku okazało się że nie wziąłem dowodu osobistego przez co był problem abym wszedł na teren nagrań, a co dopiero do nich przystąpił — opowiada Karol.
Na szczęście sytuację udało się opanować. Dodatkowo nad emocjami czuwała trenerka programu „Szansa na sukces”, która zadbała nie tylko o rozgrzanie wokalne, ale także o uspokojenie nerwów i opanowanie tremy.
— Gdyby nie ona to wszyscy chodzilibyśmy w nerwach i stresie do końca nagrań — wspomina Karol.
Mimo wszystko to ogromne wyzwanie dla artysty i trema jeszcze długo Karola trzymała. Gdy na planie padło hasło „zaczynamy”, kamery były gotowe i wszyscy stali w skupieniu, Karol poczuł jak zaczyna się trząść. Na dodatek występował jak o przedostatni uczestnik, co wcale nie pomagało opanować stresu.
— Na szczęście rozmowa przed wystąpieniem troszkę rozluźniła atmosferę — wspomina Karol Olszewski — Gdy zacząłem śpiewać, czułem się troszkę niepewnie, co zapewne było widać, jednakże „show must go on” jak to mówią. Schodząc do poczekalni wcale nie przeszło mi przez głowę, że mogę wygrać, miałem innych faworytów. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu jury ogłosiło ze zostałem zwycięzcą i będę walczył o debiut w Opolu — podsumowuje Karol Olszewski — To co czułem wtedy stojąc z jurorami jest nie do opisania.
Karol nie ukrywa, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciałby wygrać tą edycję programu. Czy tak będzie, przekonamy się w najbliższą niedzielę. To właśnie w finałowym programie spotkają się zwycięscy wszystkich odcinków sezonu. Za pomocą SMS-ów będzie można głosować i zdecydować kogo zobaczymy w Opolu, podczas koncertu „Debiuty” w ramach kultowego już Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.
— Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy mnie wspierali i gratulowali. To bardzo budujące. — mówi Karol Olszewski —
Proszę państwa o jeszcze troszkę tej pozytywnej energii dzięki której dam z siebie wszystko. Zapraszam przed telewizory juz w tę niedziele i zachęcam do wsparcia w głosowaniu. Bez Was nie uda się wygrać.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia!
Zatem do zobaczenia w niedzielę przed telewizorami, wszyscy kibicujemy Karolowi Olszewskiemu z zespołu Reggaeside.

Alina Laskowska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kurski #3023897 | 10.10.*.* 20 gru 2020 14:29

    Nie oglądam tvp pis

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz