Iławianka walczy o tytuł Żeglarza Roku 2020

2020-12-20 08:36:15(ost. akt: 2020-12-20 08:51:01)
Agata Barwińska

Agata Barwińska

Autor zdjęcia: Jacek Kwiatkowski / PZŻ

Brązowy medal mistrzostw Europy seniorek w olimpijskiej klasie Laser Radial to największy tegoroczny sukces Agata Barwińskiej. Właśnie trzecie miejsce wywalczone w europejskiej elicie spowodowało, że zawodniczka SSW MOS Iława dostała się do bardzo wąskiego grona kandydatów nominowanych do plebiscytu „Żeglarz Roku” magazynu „Wiatr”.
- Wystartowała ósma edycja plebiscytu „Wiatru”. Wybieramy żeglarza, którego dokonania wzbudziły największe uznanie czytelników – zwycięzca otrzyma tytuł Żeglarza Roku 2020 Magazynu „Wiatr” - czytamy na portalu magazynwiatr.pl w artykule rozpoczynającym plebiscyt.

Internetowe głosowanie rozpoczęło się w piątek 18 grudnia, a zakończy w piątek 12 lutego o godz. 22.00. - Głosujemy w aplikacji internetowej www.wiatr.pl/konkurs przygotowanej na komputery, tablety i smartfony. Głosować można raz w każdej dobie (czas warszawski, od godz. 00:00 do godz. 24:00) – tłumaczą organizatorzy. Więcej na temat głosowania tutaj.

- W tym roku nominacje do plebiscytu uzyskali: Agata Barwińska – za brązowy medal mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie Laser Radial, Julia Damasiewicz – za złoty medal mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie Formula Kite, Łukasz Zakrzewski – za złoty medal mistrzostw świata w bojerowej klasie DN oraz Przemysław Miarczyński – za zgłębianie tajemnic windsurfingu z foilem i za srebrny medal mistrzostw świata w klasie Formula Windsurfing Foil – wymienia redakcja „Wiatru”.

My oczywiście zachęcamy do głosowania na Agatę Barwińską.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

źródło: www.magazynwiatr.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. DODO #3025411 | 10.10.*.* 22 gru 2020 04:05

    KOPACZEWSKI NA NIEJ WINIEN BYŁ OPRZEĆ PROMOCJĘ IŁWY ZACZ Z NIEH JEST JUŻ ŚWIATOWA ŻEGLARKA - nie jakiś olsztyński klub

    odpowiedz na ten komentarz