We dwóch zniszczyli mu samochód. Bo... nie chciał z nimi rozmawiać.

2020-12-18 09:46:22(ost. akt: 2020-12-18 11:21:45)

Autor zdjęcia: KPP w Piszu

Dwóch 18-letnich mieszkańców Pisza chciało przed świętami "wyjaśnić wszelkie nieporozumienia" z właścicielem hondy. Ten zamknął się jednak przed nimi w aucie. "Dialog" może mieć swój finał w więzieniu, bo samochód został przez nich zniszczony.
Policjanci zakończyli aktem oskarżenia sprawę umyślnego zniszczenia pojazdu marki Honda. Zarzut w tej sprawie usłyszeli dwaj mieszkańcy Pisza w wieku 18 lat. Do zdarzenia doszło pod koniec września tego roku na jednej z piskich ulic.

Okazało się, że sprawcy byli skłóceni z właścicielem zniszczonej hondy. Kiedy zauważyli go przy samochodzie zamierzali z nim porozmawiać i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Tymczasem właściciel pojazdu, chcąc uniknąć z nimi konfrontacji, zamknął się w swoim samochodzie.

W tej sytuacji 18-latkowie zaczęli kopać w jego auto, a potem skakali po pokrywie silnika i dachu. Szarpali za klamkę od strony kierowcy powodując jej wyrwanie. Do tego wybili tylną lampę oraz uszkodzili i wgnietli pokrywę silnika. Jakby tego było mało zniszczyli też przednią szybę samochodu. Właściciel wycenił straty na kwotę 1000 złotych.

Dwaj mieszkańcy Pisza w wieku 18-lat dopuścili się przestępstwa umyślnego zniszczenia mienia. Czyn ten zakwalifikowany został jako występek o charakterze chuligańskim. Sprawcy działali bowiem publicznie i bez powodu okazując przy tym rażące lekceważenie porządku prawnego.

Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Piszu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kruk #3022465 | 83.3.*.* 18 gru 2020 12:46

    hahahahaha ale leszcze Pasem dupsko sprać i wyprostowani NIEEE za to też do pudła Boże chroń Polskę

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz