Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: szale Gersimi Felt

2020-12-17 13:13:57(ost. akt: 2020-12-17 13:50:22)
Witamy kolejną uczestniczkę naszej kampanii społecznej promującej małych lokalnych wytwórców z regionu. Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Bedą one inne niż te poprzednie. Dlatego prezenty też mogą być inne niż dotąd: nasze, regionalne.
Gersimi Felt to marka znana miłośniczkom wyrobów filcowych. A wszystkie te filcowe cuda tworzę w zaciszu domowej pracowni zlokalizowanej na Warmii. Moja przygoda z filcem zaczęła się niewinnie, od warsztatów w ośrodku kultury. A potem mozolna praca przy zgłębianiu tajników filcowania. Dziś szale filcowe noszą panie w kilku krajach świata. Najwięcej klientek jest z Australii, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.
Co ciekawe klientki z Polski moje prace często kupują z polecenia przez znajome z zagranicy. Kiedy się dowiadują, że szale wykonuję w Polsce, nie kryją zaskoczenia.


Szale filcowe Gersimi Felt wyróżniają się jakością oraz niepowtarzalnością – jedno i drugie bezcenne dla każdej kobiety. Najbardziej cenię klientki, które każdego roku wracają i kupują szale bądź dla siebie, lub na prezenty. Wiele z nich zamawia specjalne wzory np. z wizerunkami swoich ulubionych zwierząt np. koni, piesków. To właśnie takie prace lubię robić najbardziej.

Karolina Zienkiewicz

Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...


Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i kilka zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,

Nasze pod choinkę: