Quantcast

środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: szale Gersimi Felt

2020-12-17 13:13:57 (ost. akt: 2020-12-17 13:50:22)

Witamy kolejną uczestniczkę naszej kampanii społecznej promującej małych lokalnych wytwórców z regionu. Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Bedą one inne niż te poprzednie. Dlatego prezenty też mogą być inne niż dotąd: nasze, regionalne.

Gersimi Felt to marka znana miłośniczkom wyrobów filcowych. A wszystkie te filcowe cuda tworzę w zaciszu domowej pracowni zlokalizowanej na Warmii. Moja przygoda z filcem zaczęła się niewinnie, od warsztatów w ośrodku kultury. A potem mozolna praca przy zgłębianiu tajników filcowania. Dziś szale filcowe noszą panie w kilku krajach świata. Najwięcej klientek jest z Australii, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.
Co ciekawe klientki z Polski moje prace często kupują z polecenia przez znajome z zagranicy. Kiedy się dowiadują, że szale wykonuję w Polsce, nie kryją zaskoczenia.


Szale filcowe Gersimi Felt wyróżniają się jakością oraz niepowtarzalnością – jedno i drugie bezcenne dla każdej kobiety. Najbardziej cenię klientki, które każdego roku wracają i kupują szale bądź dla siebie, lub na prezenty. Wiele z nich zamawia specjalne wzory np. z wizerunkami swoich ulubionych zwierząt np. koni, piesków. To właśnie takie prace lubię robić najbardziej.

Karolina Zienkiewicz

Nasze pod choinkę: Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...

Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i kilka zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,Polub nas na Facebooku:

Zobacz także