Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: Skrzat Polny

2020-12-14 16:20:57(ost. akt: 2020-12-14 15:32:04)
W tym roku stawiamy na lokalne prezenty. I to je Święty Mikołaj wybiera i położy nam pod choinkę. Na pewno wcześniej zajrzy do pracowni artystycznej Skrzat Polny.
"Witajcie :)

Warmia i Mazury to moje miejsce na Ziemi i źródło wszelkich mocy- zarówno tych artystycznych, jak i prywatnych. Warsztat plastyczny szlifuję odkąd pamiętam, ale w Artystę, pokazującego światu wnętrze swojej duszy zaczęłam przeobrażać się zaledwie kilka lat temu. Lubię ludzi :) i lubię z Nimi pracować niezależnie od wieku w jakim są.

A moja twórczość...Rysunek/grafika-to lubię najbardziej :) Realizm i proste formy - to również lubię, a najbardziej genialną (nie)prostotę natury, magię, baśniowość, którą mamy tuż obok. Lubię też motyw związany z meksykańskim kultem Santa Muerte. Znajdziecie u mnie obrazy na płótnie, grafiki, akwarele, rękodzieło. Wykonuję także karykatury i portrety oraz spersonalizowane wzory malowane na odzieży. Prowadzę również warsztaty plastyczne.

Zapraszam Was do siebie po unikatowe prezenty!

Kasia Oleszczuk


Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...


Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i kilka zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,

Nasze pod choinkę: