Quantcast

Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: Skrzat Polny

2020-12-14 16:20:57 (ost. akt: 2020-12-14 15:32:04)

W tym roku stawiamy na lokalne prezenty. I to je Święty Mikołaj wybiera i położy nam pod choinkę. Na pewno wcześniej zajrzy do pracowni artystycznej Skrzat Polny.

"Witajcie :)

Warmia i Mazury to moje miejsce na Ziemi i źródło wszelkich mocy- zarówno tych artystycznych, jak i prywatnych. Warsztat plastyczny szlifuję odkąd pamiętam, ale w Artystę, pokazującego światu wnętrze swojej duszy zaczęłam przeobrażać się zaledwie kilka lat temu. Lubię ludzi :) i lubię z Nimi pracować niezależnie od wieku w jakim są.

A moja twórczość...Rysunek/grafika-to lubię najbardziej :) Realizm i proste formy - to również lubię, a najbardziej genialną (nie)prostotę natury, magię, baśniowość, którą mamy tuż obok. Lubię też motyw związany z meksykańskim kultem Santa Muerte. Znajdziecie u mnie obrazy na płótnie, grafiki, akwarele, rękodzieło. Wykonuję także karykatury i portrety oraz spersonalizowane wzory malowane na odzieży. Prowadzę również warsztaty plastyczne.

Zapraszam Was do siebie po unikatowe prezenty!

Kasia Oleszczuk


Nasze pod choinkę: Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...

Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i kilka zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB