Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: Kacze Bagno

2020-12-09 19:05:46(ost. akt: 2020-12-09 20:35:18)
W tym roku pod choinkę kładziemy nasze lokalne produkty. Bo są świetne, a przy okazji pomożemy w ten sposób naszym małym, lokalnym wytwórcą. Dzisiaj zaglądamy do Kurzętnika koło Nowego Miasta Lubawskiego.
A czym jest Kacze Bagno?

Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych to wyjątkowe miejsce na ziemi, które powstało z potrzeby serca, to przestrzeń, która pozwala odkrywać i realizować swoje pasje! Jest to niezależny ośrodek edukacji, animacji i kultury, stworzonym w budynku po starej oborze, do którego przyjeżdżają różnego rodzaju grupy /młodzieżowe i dorosłe/, by razem się bawić i uczyć.

To nowoczesny i autorski projekt edukacyjny, oparty na założeniach pedagogiki alternatywnej, animacji społecznej, socjoterapii oraz morskiego wychowania młodzieży, który polega na kształtowaniu charakterów, rozwoju osobowości, zdolności organizacyjnych i interpersonalnych.

W czasach, kiedy nie możemy pracować z grupami w sposób, w jaki robiliśmy to do tej pory, działamy na innej płaszczyźnie. Jako miejsce z prężnie działającą pracownią ceramiczną, chcemy zaproponować Państwu ręcznie wykonywane ceramiki: patery, talerzyki, zawieszki i magnesy. Są to działa jedyne i niepowtarzalne, bo wykonywane rękoma naszych instruktorów-artystów.


Michał Lewicki

Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...


Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i 1 zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,

Nasze pod choinkę: