Quantcast

środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: z miłością do Olsztyna

2020-12-09 18:34:39 (ost. akt: 2020-12-09 18:43:49)

- Moją dumą są produkty regionalne. Projekt "Zaczytaj się w Olsztynie” to już ponad 20 wersji zakładek do książek z panoramą miasta lub “naszą” babą warmińską m.in. Baba czyta, Baba na pamiątkę, Baba dla Ciebie, Baba na święta:) - pisze Beata Kaczmarska, którą witamy na naszym Jarmarku.

Nasze pod choinkę: Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...

Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i 1 zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,Kolejnym gościem naszego Jarmarku jest:

Nazywam się Beata Kaczmarska, tworzę jako beata-oln, bo Olsztyn to moje miejsce na świecie...

Rękodzieło dla wyjątkowych ludzi na szczególne okazje …

Legitymacja Związku Plastyków Warmii i Mazur i certyfikat Produkt Warmia Mazury są gwarancją jakości i oryginalności projektów, ale również wielkim zobowiązaniem.

Wykonuję nietypowe, dekoracyjne, przestrzenne kartki okolicznościowe w formach o intrygujących nazwach: exploding box, kopertówka, parawanik, czekoladownik. Każda inna, każda jedyna taka…Zawsze z najlepszymi życzeniami, a moją pasją i radością tworzenia. Często dostosowane do adresatów, ich marzeń, do prezentów, którym towarzyszą.

Realizuję również zamówienia na niezwykłe albumy scrapbookingowe, ramki na pamiątkowe fotografie, oprawę niewielkich tematycznych przyjęć ( od zaproszeń, kart z życzeniami, poprzez winietki, menu, aż po album na wspomnienia z imprezy).

Moją dumą są produkty regionalne. Projekt “Zaczytaj się w Olsztynie” to już ponad 20 wersji zakładek do książek z panoramą miasta lub “naszą” babą warmińską m.in. Baba czyta, Baba na pamiątkę, Baba dla Ciebie, Baba na święta:)

Facebook: KLIKNIJ TUTAJ


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także