Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: z miłością do Olsztyna

2020-12-09 18:34:39(ost. akt: 2020-12-09 18:43:49)
- Moją dumą są produkty regionalne. Projekt "Zaczytaj się w Olsztynie” to już ponad 20 wersji zakładek do książek z panoramą miasta lub “naszą” babą warmińską m.in. Baba czyta, Baba na pamiątkę, Baba dla Ciebie, Baba na święta:) - pisze Beata Kaczmarska, którą witamy na naszym Jarmarku.

Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Zamieszczamy w nim oferty wszystkich tych, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...


Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i 1 zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,

Nasze pod choinkę:


Kolejnym gościem naszego Jarmarku jest:

Nazywam się Beata Kaczmarska, tworzę jako beata-oln, bo Olsztyn to moje miejsce na świecie...

Rękodzieło dla wyjątkowych ludzi na szczególne okazje …

Legitymacja Związku Plastyków Warmii i Mazur i certyfikat Produkt Warmia Mazury są gwarancją jakości i oryginalności projektów, ale również wielkim zobowiązaniem.

Wykonuję nietypowe, dekoracyjne, przestrzenne kartki okolicznościowe w formach o intrygujących nazwach: exploding box, kopertówka, parawanik, czekoladownik. Każda inna, każda jedyna taka…Zawsze z najlepszymi życzeniami, a moją pasją i radością tworzenia. Często dostosowane do adresatów, ich marzeń, do prezentów, którym towarzyszą.

Realizuję również zamówienia na niezwykłe albumy scrapbookingowe, ramki na pamiątkowe fotografie, oprawę niewielkich tematycznych przyjęć ( od zaproszeń, kart z życzeniami, poprzez winietki, menu, aż po album na wspomnienia z imprezy).

Moją dumą są produkty regionalne. Projekt “Zaczytaj się w Olsztynie” to już ponad 20 wersji zakładek do książek z panoramą miasta lub “naszą” babą warmińską m.in. Baba czyta, Baba na pamiątkę, Baba dla Ciebie, Baba na święta:)

Facebook: KLIKNIJ TUTAJ