Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: łapacze dobrych myśli

2020-12-09 11:11:51(ost. akt: 2020-12-09 11:24:01)
Nasza kampania społeczna promująca małych lokalnych wytwórców z regionu, czyli „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej” nabiera rozpędu. Niedługo Święta Bożego Narodzenia, które będą inne niż poprzednie. Dlatego prezenty też mogą być inne niż dotąd: nasze, regionalne.
NASZE POD CHOINKĘ
Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Na specjalnej stronie na gazetaolsztynska.pl zamieszczamy oferty wszystkich, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...
Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i 1 zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,


Rękodziełem zajmuję się od dawna, dzięki temu poznałam wspaniałych ludzi, połączonych pasją tworzenia.
Z wykształcenia magister inżynier ochrony środowiska, ale zawodowo związana jestem od lat z branżą turystyczną, współpracuję również z Galerią Vita Warmia w Jezioranach. Staram się żyć w zgodzie z naturą, fascynuje mnie kultura Słowian.
Moje miejsce na Ziemi, to urocza miejscowość Wipsowo, podolsztyńska wioska nad jeziorem, leżąca wśród lasów, pól z cudną warmińską przyrodą. Bliskość natury pozwala na złapanie oddechu, spojrzenie w siebie, odkrycie tego co w nas drzemie. To tutaj rodzą się pomysły moich dłoni, "plecio-dziergi ", dzieła ze sznurka, włóczki, szmatek i patyków. Tworzę to, co mi w duszy gra, a dłonie potrafią - makramy, warmińskie łapacze dobrych myśli, rękodzieło okolicznościowe.

Zapraszam na profil FB Kultowa Warmia.
Sabina Rau