Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej: kombucha i mikrowarzywa

2020-12-09 09:00:00(ost. akt: 2020-12-09 09:51:37)
Nasza kampania społeczna promująca małych lokalnych wytwórców z regionu, czyli „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej” nabiera rozpędu. Niedługo Święta Bożego Narodzenia, które będą inne niż poprzednie. Dlatego prezenty też mogą być inne niż dotąd: nasze, regionalne.
NASZE POD CHOINKĘ
Razem możemy więcej? Na pewno. Wesprzyjmy przed Świętami naszych lokalnych wytwórców. Kupujmy lokalne produkty. Bądźmy dobrymi sąsiadami. "Gazeta Olsztyńska" prowadzi kampanię społeczną promującą małych lokalnych wytwórców z naszego regionu. Nazwaliśmy ją „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej”. Na specjalnej stronie na gazetaolsztynska.pl zamieszczamy oferty wszystkich, którzy do nas napiszą i są takim właśnie małym, lokalnym wytwórcą: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań...
Informacja powinna zawierać do 1000 znaków dotyczących tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, zwykły adres i 1 zdjęcie. Piszcie do nas:

Igor Hrywna
i.hrywna@gazetaolsztynska.pl,


Zadbajmy o zdrowe produkty w kuchni. Mówi się, że jesteśmy tym, czym się karmimy. Zdarzało mi się, że szkoda mi było czasu i kilometrów, żeby się wybrać do rolnika po jaja, mąkę czy miód. Bazar często był czynny nie w tych godzinach, w których akurat miałem czas na zakupy.

Dlatego otworzyłem sklep www.otulina.sklep.pl, który łączy to wszystko w jednym miejscu. Możesz zamówić on-line lub w inny sposób, odebrać osobiście lub poczekać na produkty w domu.

W sklepie znajdują się produkty prosto od producenta, tylko wybrane i dobrej jakości. Będą pojawiać się też owoce z cieplejszego klimatu, oliwy, sery lub inne przysmaki pod warunkiem, że polecę je klientom z czystym sumieniem – nisko przetworzone, sezonowe i naturalne.

Dziś już można kupić: świeży chleb, lokalne mąki nie tylko ekologiczne, żywe jadalne mikrowarzywa, kiszone brukselki, kalafiory, kim chi, kombuchę (napój z fermentowanej herbaty), naturalne czekolady, super jakościowo ekologiczne oleje, octy i miody - wszystko naturalne i świeże.

A na wiosnę: świeże płody rolne, codzienne dostawy i szerszy rejon obsługi.

Adam Bala

www.facebook.com/ootulina
Stawiguda, Sielska 5
605942541