Pasieka Jabłońscy w Świątecznym Jarmarku Gazety Olsztyńskiej

2020-12-06 14:15:43(ost. akt: 2020-12-07 19:01:24)

Autor zdjęcia: Pasieka Jabłońscy

Trwa „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej” - kampania społeczna promująca małych wytwórców z naszego regionu. Na specjalnej stronie na gazetaolsztynska.pl zamieszczamy oferty osób, które do nas napiszą, a są małymi, lokalnymi wytwórcami: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań, rękodzieła czy ozdób świątecznych.Także lokalnie można się zaprezentować.
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie będą takie, jak poprzednie. Prezenty też mogą być inne niż dotąd — nasze regionalne. Warto zapomnieć w tym trudnym czasie o "chińszczyźnie" i postawić na lokalne, regionalne produkty.
Osoby, które chcą dołączyć do jarmarku i dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów w województwie warmińsko – mazurskim, mogą zgłosić się do nas. Informacja powinna zawierać do 1.000 znaków, a tekst dotyczyć tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Do informacji trzeba dodać zdjęcie, dane kontaktowe, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych. Czekamy na zgłoszenia pod adresem nowemiasto@gazetaolsztynska.pl. Warto się przyłączyć do akcji.

Dziś prezentujemy miody i nie tylko z pasieki Państwa Jabłońskich.
Historia Gospodarstwa Pasiecznego Jabłońskich ma swój początek w 1937 roku. Wtedy to Józef Jabłoński zbudował i zasiedlił pierwsze ule. Jego wiedza i doświadczenie przez lata były przekazywane kolejnym pokoleniom. Dziś gospodarstwo posiada pasieki wędrowne i stacjonarne dzięki czemu można pozyskać wiele gatunków miodu.
— Poza produktami pszczelimi aktualnie prowadzimy także sprzedaż oleju, który sami tłoczymy w naszym gospodarstwie - mówi Grzegorz Jabłoński z Łąkorza — Warto zajrzeć na naszą stronkę na Facebooku.
Polecamy, warto zajrzeć nie tylko na profil społecznościowy @Pasieka Jabłońscy, ale przede wszystkim warto skosztować miodów i olejów z Łąkorza.