Zapachowe świece od Edyty

2020-12-07 10:00:00(ost. akt: 2020-12-07 18:51:33)
fot.4

fot.4

Autor zdjęcia: Edyta Dobrowolska

Ruszyła nasza kampania społeczna promująca małych lokalnych wytwórców z naszego powiatu, czyli „Świąteczny Jarmark Gazety Nidzickiej”. Niedługo święta, które będą inne niż poprzednie. Dlatego prezenty też mogą być inne niż dotąd: nasze, regionalne.
Rękodzieło, odkąd sięgam pamięcią, zawsze było obecne w moim życiu, od dziecka coś robiłam i obdarowywałam tym rodzinę. W dorosłym życiu, z pasji tej nie zrezygnowałam. Ukończyłam cykl warsztatów rękodzielniczych w Centrum Artystycznym Radomska w Warszawie, a także warsztaty ceramiczne w Akademii Łucznica.

Jestem też absolwentką Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej na Podkarpaciu. Niezwykle ciepło wspominam ten czas nauki w Woli Sękowej, choć przyznam że pokonywanie trasy wzdłuż całej Polski co miesiąc, przez dwa lata, w każdą pogodę, było dla mnie prawdziwą lekcją przetrwania.

Działalność rękodzielniczą prowadzę od 10 lat. Mój apetyt na zdobywanie nowych umiejętności nie słabnie, wciąż uczę się i rozwijam.

We wszystkim co robię zostawiam kawałek duszy, nawet pakowanie produktów to mały ceremoniał.

Wykonuję świece z wosku sojowego o pięknych zapachach, zawieszki sojowe zapachowe z naturalnymi dekoracjami, mydlane różyczki ręcznie formowane jako pachnąca dekoracja, świąteczne mydełka, skrzyneczki na klucze malowane motywami haftu mazurskiego, zakładki do książek i serduszka malowane techniką Ebru, szydełkowe śnieżynki jako podkładki pod talerze i kubki, szydełkowe myjki z naturalnej bawełny, szydełkowe dywany ze sznurka, ziołowe poduszeczki relaksujące, ozdobne lampiony parafinowe. Zapraszam serdecznie.


Od roku, prowadzę fanpage o nazwie Inspiruj świat pracownia rękodzieła. Można znaleźć tam informacje o mojej firmie i o tym czym się zajmuję.
Edyta Dobrowolska

Na stronie naszej gazety będziemy zamieszczać oferty tych, którzy do nas napiszą i którzy są właśnie takimi małymi, lokalnymi wytwórcami: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań... Informacja powinna zawierać do 1000 znaków, a tekst dotyczyć tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Możecie do informacji dodać: telefon, e-mail, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych, adres pocztowy i jedno zdjęcie.
Piszcie do nas: nidzica@gazetaolsztynska.pl