Naucz się języka w domu płacąc tylko 20% wartości kursu! Ruszyły zapisy na refundowane kursy językowe w woj. warmińsko-mazurskim!

2020-12-05 12:00:00 (ost. akt: 2020-12-04 15:30:00)   Artykuł sponsorowany
W naszym województwie również możliwa jest nauka języków obcych z dofinansowaniem w wysokości 80% wartości kursu! Edukacja w zaciszu własnego domu w czasach pandemii daje wyjątkowy komfort.
Nie każdy z nas miał to szczęście, by nauczyć się języka obcego w szkole na tyle dobrze, by się w nim porozumiewać. Kursy doszkalające bywają bardzo drogie. Natomiast dzięki refundacjom każdy może otrzymać nawet 80% dofinansowania na wybrany kurs języka obcego. Bez znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach ani rusz! Pracodawcy coraz częściej wymagają tej cennej umiejętności. Poza tym w czasach globalizacji porozumiewanie się w obcych językach jest niezbędne.

Kompleksowy kurs nauki języka obcego z refundacją 80%

Chcesz podnieść swoje kompetencje i zainwestować w rozwój osobisty? Dzięki refundacjom możesz przejść kompleksowy kurs nauki języka obcego na wybranym poziomie, który jest w 80% refundowany z pozarządowych środków. W województwie warmińsko-mazurskim kursy cieszą się dużą popularnością i do tej pory skorzystało z nich wiele osób, bo aż 17 tysięcy! Zadowolonych uczniów nie brakuje m.in. w Olsztynie, Ostródzie, Iławie. Dofinansowanie na kurs języka obcego na poziomie podstawowym obejmuje – jęz. angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski. Dotacje dotyczą też kursów języka angielskiego i niemieckiego na poziomie zaawansowanym. Zakres podstawowy obejmuje poziomy od A1 do B1, a zaawansowany od B1 do B2. Kursy języka angielskiego na poziomach A1-A2 oraz B1-B2 zakończone są certyfikatem. Jest on respektowany przez pracodawców, potwierdzając nabyte umiejętności językowe na wybranym poziomie.


Obrazek w tresci


Jak można się zgłosić w woj. warmińsko-mazurskim?

Program pozarządowego dofinansowania kursów realizowany jest również w woj. warmińsko-mazurskim. Dofinansowanie dedykowane jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom z różnych przedziałów wiekowych. W razie zainteresowania jednym z dostępnych kursów językowych należy wypełnić formularz, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Zgłoszenia można składać od 07.12.2020 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszeń można dokonać na stronie: https://portaljezykowy.eu


Dlaczego warto uczyć się w ten sposób?

Każdy z uczestników ma szansę za niewielką cenę zdobyć dobrze ugruntowane umiejętności językowe oraz certyfikat. Jest to niezwykle istotne w przypadku aktywizacji zawodowej osób z woj. warmińsko-mazurskiego, zwłaszcza w okresie pandemii. Kursy językowe pozwalają na naukę języka w domu, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne i nie wymagają bezpośredniej interakcji z innymi uczestnikami.


PRZYPOMINAMY

Mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego, chcących uczestniczyć w opisanych powyżej kursach, zapraszamy na stronę: https://portaljezykowy.eu