Prezentowe koszyki od Swojskiej Baby z Nowego Miasta Lubawskiego

2020-12-03 19:00:00(ost. akt: 2020-12-07 19:08:13)

Autor zdjęcia: nadesłane

Trwa „Świąteczny Jarmark Gazety Olsztyńskiej” - kampania społeczna promująca małych wytwórców z naszego regionu. Na specjalnej stronie na gazetaolsztynska.pl zamieszczamy oferty osób, które do nas napiszą, a są małymi, lokalnymi wytwórcami: pamiątek, prezentów, kosmetyków, jedzenia, ubrań, rękodzieła czy ozdób świątecznych.Także lokalnie można się zaprezentować.
Zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie będą takie, jak poprzednie. Prezenty też mogą być inne niż dotąd — nasze regionalne. Warto zapomnieć w tym trudnym czasie o "chińszczyźnie" i postawić na lokalne, regionalne produkty.
Osoby, które chcą dołączyć do jarmarku i dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów w województwie warmińsko – mazurskim, mogą zgłosić się do nas. Informacja powinna zawierać do 1.000 znaków, a tekst dotyczyć tego, czym się zajmujecie i co oferujecie. Do informacji trzeba dodać zdjęcie, dane kontaktowe, adres strony www lub profilu w mediach społecznościowych. Czekamy na zgłoszenia pod adresem nowemiasto@gazetaolsztynska.pl. Warto się przyłączyć do akcji.

Dziś poznajcie Swojską Babę!

SwojskaBaba.pl to rodzinna branża w której główną rolę w kuchni pełni „Mama” Wiesława Mączkowska. "Mama" do gotowania podchodzi z miłością i pasją. „Tata” to prawdziwy obieżyświat, który dba o to, by towar odpowiednio zareklamować, sprzedać i zachęcić do ponownej degustacji. Produkty jakie powstają w SwojskiejBabie.pl to prawdziwe, swojskie potrawy, które można kupić na jarmarkach, festynach i bezpośrednio w gospodarstwie.
— Nasze gospodarstwo jest pełne życia, miłości i zwierząt. Hodujemy króliki, kury, kaczki, gęsi, perlice, dzięki którym mamy swoje, domowe jajka i mięso. Dodatkowo z przydomowego ogrodu czerpiemy garściami z tego co dała natury w ziemi, mamy warzywa, zboże i owoce — opowiada "Tata".
Swojska Baba "wkręciła" się w przedświąteczny szał. Przygotowała fantastyczne kosze prezetowe, w których można znaleźć wszystko co najlepsze, najsmaczniejsze i najzdrowsze. To trzeba mieć, zobaczyć i poznać! al