Quantcast

Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Akademia Ciekawości UWM w Olsztynie [ZDJĘCIA, VIDEO]

2020-11-23 07:11:58 (ost. akt: 2020-11-23 07:22:02)

Autor zdjęcia: RUSS UWM w Olsztynie

Samorząd studencki w celu zaspokojenia potrzeb rozwoju społeczności akademickiej stworzył nowy projekt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim - Akademię Ciekawości.

Ciekawość, po łacinie curiosus, czyli podążanie za pragnieniem poznania, odkrycia czy też zbadania pewnej niewiadomej. Instynkt, który ciągnie nas ku rozwojowi i poszerzeniu swojej wiedzy.

Akademia to miejsce w którym przenikają między sobą nauka, kultura i życie. Gdzie ludzie, specjaliści w różnych dziedzinach, chcą dzielić się swoim doświadczeniem, nauką i radą z innymi.

— Zapraszamy Was w niezwykłą podróż podczas której będziemy się uczyć życia, rozwijać swoją wiedzę, a kulturą będziemy żyć. Bądźcie z nami podczas wystąpień na żywo, w wolnych chwilach słuchajcie podcastów i oglądajcie nasze wywiady oraz webinary — zachęcają organizatorzy.

I dodają: — W przeciągu dwóch tygodni rozmawialiśmy o skutkach pandemii w ekonomii, poznaliśmy historię Kortowa oraz jaki wpływ ma SARS-CoV-2 na młodych ludzi. Zaproszeni do Akademii Ciekawości goście opowiedzieli jak radzić sobie z kryzysem emocjonalnym i dlaczego warto rozmawiać o problemach. To dopiero początek, przed nami jeszcze wielu prelegentów, ciekawych rozmów i tematów do poruszenia. Bądźcie z nami!Aby być na bieżąco, śledźcie działania Akademii na Facebook’u, Instagramie i Spotify. Wszystkie dotychczasowe rozmowy znajdziecie na stronie www.akademiaciekawosci.pl


Źródło: RUSS UWM w Olsztynie

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png

***

Dołącz do nas!

"Maseczka to znak solidarności". To nasza kampania społeczna związana z koronawirusem. Zachęcamy wszystkich do wysyłania zdjęć w maseczkach! Będziemy je publikować na gazetaolsztynska.pl i w Gazecie Olsztyńskiej. Nie dajmy się zarazie. Żyjmy normalnie, ale "z dystansem".

Zdjęcia wysyłajcie (imię, nazwisko, miejscowość i ewentualnie zawód) na maila:
redakcja@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB