Desant Kultury: ruszyły zapisy!

2020-11-13 08:50:48 (ost. akt: 2020-11-13 08:50:30)   Artykuł sponsorowany
Czas zacząć kolejną, trzecią już edycję niezwykłego przedsięwzięcia organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Do końca listopada przyjmowane są zgłoszenia do dwóch zwycięskich projektów Desantu Kultury.
Poszukiwanie oryginalnych pomysłów na autorskie, niesztampowe warsztaty, a potem ich realizacja pod egidą olsztyńskiego MOK-u - tak wygląda każda z edycji tego oryginalnego przedsięwzięcia. Podczas tegorocznego konkursu wyłonione zostały dwa projekty.

Pierwszy z nich to Warsztaty Sceniczne "Rap na scenach", podczas których będzie można nauczyć się scenicznej pewności siebie, pracy z mikrofonem, interakcji z publicznością i wszystkiego, co składa się na dobry występ. Druga propozycja nawiązuje do dokonań Pantomimy Olsztyńskiej. "GłuszczAntyK" jest okazją do m.in. ćwiczeń z zakresu animacji, teatru i pantomimy. Powstanie grupa mieszana osób niesłyszących i słyszących, która w finale zajęć wystawi spektakl.

- Do udziału w zajęciach mogą zgłaszać się osoby, które ukończyły 16. rok życia - informują przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Kultury.

Zgłoszenia do jednego, jak i drugiego projektu, należy wysyłać drogą e-mailową pod adres: impresariat@mok.olsztyn.pl. Ostateczny termin zapisów mija 30 listopada (poniedziałek).

Szczegółowe informacje na temat Desantu Kultury są na stronie internetowej projektu.