Quantcast

Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna czekają na Was

2020-11-12 15:20:32 (ost. akt: 2020-11-12 15:21:51) Artykuł sponsorowany

Decyzją rządu do 29 listopada zostało ograniczone funkcjonowanie centrów handlowych. Mimo to w Galerii Warmińskiej i Aurze Centrum Olsztyna działają sklepy spożywcze, apteki, drogerie, księgarnie, punkty z gazetami oraz sklepy zoologiczne oraz usługowe. Restauracje serwują dania na wynos.

W związku z decyzją rządu w obu galeriach handlowych działają sklepy, w których możemy kupić najpotrzebniejsze w pandemii produkty. Dlatego w Warmińskiej jak i w Aurze działają sklepy spożywcze (Careffour, Piekarnia Tyrolska, Czas na herbatę), drogerie zarówno z kosmetykami jak i środkami czystości (Hebe, Rossmann, Organique, Ziaja, Way to beauty, Yves Rocher, Sephora). Do tego czynne są apteki (Cosmedica, Euro-Apteka). Dla wielbicieli dobrej lektury otwarte pozostają punkty sprzedające gazety i księgarnie (Inmedio, Empik, Księgarnia Świat Książki. Bez problemu w Aurze kupimy także jedzenie dla naszych pupili w sklepie zoologicznym Rekin. Otwarte są salony optyczne (Sunloox, Vision Express). Pełne listy sklepów otwartych w Galerii Warmińskiej jak i Aurze znajdują się na stronach internetowych obu centrów i są codziennie aktualizowane www.auracentrum.pl i www.galeria-warminska.pl.
W obu centrach czynne są także niektóre restauracje i punkty gastronomiczne (Sushi Ko, Asia Hung, Cukiernia Sowa, Pizza Hut, Pasibus, KFC, McDonald's, Przypominamy, że zgodnie z decyzją rządu stoliki w strefie food court są wyłączone z użytku. Dania możemy zabrać do domu lub poprosić o ich dostarczenie w wyznaczone miejsce. Na naszych stronach internetowych także zamieściliśmy wykazy otwartych kawiarni, cukierni i restauracji.
W galeriach działają salony fryzjerskie (Jean Louis David), salony operatorów telefonii komórkowej (Orange, Play, T-mobile, Canal +, Cyfrowy Polsat, Plus), myjnie samochodowe (Strefa Opon Myjnia, Nowa Auto Myjnia), w Galerii Warmińskiej działa także punkt Urzędu Miasta, pralnia (Perfect Clean), serwis rowerowy (Deręgowski Sport), a w Aurze pracownia krawiecka, kantor i kancelaria radcy prawnego.
Prosimy wszystkie osoby, które zdecydują się na wizytę w Aurze lub Galerii Warmińskiej o przestrzeganie zasad sanitarnych. Apelujemy o zasłanianie nosa i ust, dezynfekowanie rąk i zachowywanie dystansu społecznego. Przypominamy, że od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-12:00 w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach obowiązują godziny dla seniorów tj. osób po 60 roku życia.
Ponieważ decyzją rządu wprowadzono limity osób, które mogą być jednocześnie w sklepie prosimy w tej kwestii o wykonywanie poleceń służb porządkowych, ochrony czy pracowników sklepu. Zaakceptowanie tych zasad polepszy zarówno bezpieczeństwo Państwa jak i osób przebywających w pracy.
Jednocześnie przypominamy, że trwają „Sezamowe Urodziny”, w których do zdobycia są cenne nagrody, m.in. samochód osobowy, rowery i karty podarunkowe. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że w związku z obostrzeniami pandemicznymi trudniej będzie zdobywać punkty w „Sezamie” zdecydowaliśmy, że do odwołania podwajana będzie ilość punktów z paragonu. Ciągle także można instalować naszą zakupową aplikację i dołączać do wydarzenia.
Prosimy wszystkich o wyrozumiałość i cierpliwość w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wszystkich gościć na dawnych zasadach.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB