Pijany 41-latek groził swojej mamie, że ją zabije

2020-11-12 09:14:11(ost. akt: 2020-11-12 09:16:04)

Autor zdjęcia: wm.policja.gov.pl

Policyjny dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną, zakaz nadużywania alkoholu oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. O zastosowaniu takich środków zadecydował prokurator, by przeprowadzić dalsze postępowanie wobec mieszkańca Iławy, który wyzywał swoją mamę oraz groził jej pozbawieniem życia.
Iławscy policjanci zostali poinformowani o awanturze w jednym z domów w Iławie. Na miejscu ustalili, że 41–latek będąc pod działaniem alkoholu wszczął awanturę domową, podczas której groził swojej mamie, że ją zabije.
— W związku z tym policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi, a w rodzinie wszczęli procedurę „Niebieskiej karty”. W trakcie dalszych czynności ustalili, że to nie pierwsza taka sytuacja. Policjanci przedstawili zarzuty mężczyźnie — mówi asp. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

Wobec 41-latka prokurator prokuratury rejonowej w Iławie zastosował policyjny dozór. Teraz będzie musiał stawiać się w jednostce policji, ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną, zakaz nadużywania alkoholu oraz nakaz opuszczenia mieszkania wspólnie zajmowanego z pokrzywdzoną.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: KPP Iława


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. boloo #3005021 | 88.156.*.* 12 lis 2020 10:13

    A dlaczego kat ma mieszkać ze starszą kobietą? Wywalić do do przytułku!! Niech matka ma spokój we własnym mieszkaniu. Horror - prokurator "zamknął" tego bezdusznika ze staruszką!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)