Rozpoznajesz mężczyznę z nagrania? Powiadom policję! [VIDEO]

2020-11-09 07:40:06(ost. akt: 2020-11-09 07:44:12)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci udostępnili wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z policją.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum, do której doszło w jednej z drogerii na terenie Olsztyna. Wartość strat oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze w trakcie czynności zabezpieczyli nagranie z monitoringu, którego kamery zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 82, 47 731 38 32 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.


źródło: KMP Olsztyn

***

Dołącz do nas!

"Maseczka to znak solidarności". To nasza kampania społeczna związana z koronawirusem. Zachęcamy wszystkich do wysyłania zdjęć w maseczkach! Będziemy je publikować na gazetaolsztynska.pl i w Gazecie Olsztyńskiej. Nie dajmy się zarazie. Żyjmy normalnie, ale "z dystansem".

Zdjęcia wysyłajcie (imię, nazwisko, miejscowość i ewentualnie zawód) na maila:
redakcja@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl