Zimowy brzdąc 2020 - mamy pierwsze zgłoszenia! [AKTUALIZACJA]

2020-11-07 09:25:09(ost. akt: 2020-11-13 08:50:33)
Jakub Kuciński jest pierwszym brzdącem zgłoszonym do naszego plebiscytu

Jakub Kuciński jest pierwszym brzdącem zgłoszonym do naszego plebiscytu

Autor zdjęcia: archiwum rodzinne

4-letni Jakub Kuciński z Iławy jest pierwszym małym kandydatem zgłoszonym przez rodzinę do naszego plebiscytu Zimowy Brzdąc 2020. Głosowania za pomocą sms-ów trwa do 8 grudnia, a kandydatów można zgłaszać do 6 grudnia.
AKTUALIZACJA
Tuż po pierwszym zgłoszeniu przyszły kolejne. Udział w naszej zabawie bierze już także Wojtek Jankowski z Iławy i Jakub Machciński z Karasia.

>>> Pandemia to niełatwy czas dla wielu rodzin. Mamy nadzieję, że nasza akcja Zimowy Brzdąc trochę rozjaśni te trudne dni. I wniesie do Państwa domów odrobinę wzruszenia i wspomnień. Czekamy na zdjęcia Waszych pociech!

Coraz więcej osób z naszego regionu jest na kwarantannie. To okazja na to, żeby być ze sobą razem, blisko. I zajrzeć do rodzinnych albumów. A te, jak wiadomo, są pełne zdjęć dzieci. Bo dzieci są największymi skarbami swoich rodziców.

Warto się nimi pochwalić nie tylko na w mediach społecznościowych bo w internecie wszystko jest chwilowe i pozbawione prawdziwej magii. Życie posta zamieszczonego na portalu społecznościowym jest bardzo ulotne. Nikt z nas nie pamięta, jakie zdjęcie dodał na Facebooku miesiąc temu.

My oferujemy wspaniałą zabawę, która zostanie pamiątką na całe lata. Dlatego jak co roku startujemy z lubianym przez naszych Czytelników plebiscytem Zimowy Brzdąc 2020. W tym trudnym roku naznaczonym pandemią koronawirusa nasza akcja może być jak miód na serce, jak kojący nasze stresy balsam. Zapewniamy, że wniesie ona do Państwa domów odrobinę szczęścia, uśmiechu i wzruszenia.

Nasz plebiscyt może być także wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia! W jaki sposób? Wystarczy, że wyślą państwo zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładkach grudniowego tygodnika lub miesięcznika lokalnego wydawanego przez Grupę WM, w naszym przypadku - na pierwszej stronie Gazety Iławskiej.

To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Taki, który nigdy się nie znudzi. I który będzie pamiątką na lata. Mały zwycięzca po latach na pewno podziękuje nam za taki prezent.

Mamy nadzieję, że zechcą państwo się pochwalić zdjęciami swoich pociech. Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na odpowiedni dla powiatu adres,
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.plWielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2020. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.


AT