Posłuchaj: Przyszłość tworzymy dzisiaj

2020-11-05 18:40:44 (ost. akt: 2020-11-05 18:54:46)
Niektórzy powiadają, że teraźniejszość nie istnieje. Jest tylko to co było i to co będzie. Podróży w czasie na razie nie wynaleziono. Nie potrafimy więc zmieniać przeszłości, ale możemy zaplanować przyszłość.
A pytanie o przyszłość w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. Pytanie między innymi o to, jaki będzie popandemiczny świat, Polska, nasz region, nasze miejsce do życia.

Na część tych pytań odpowiemy na IV Kongresie Przyszłości on line. Zapraszamy od 24 do 27 listopada.

Napisałem na początku: Niektórzy powiadają, że teraźniejszość nie istnieje. Jest tylko to co było i to co będzie. Ale są też tacy, którzy twierdzą, że przyszłość to nic innego jak teraźniejszość, której jeszcze nie znamy.


- Ludzie tacy jak my, wierzący w fizykę, wiedzą, że różnica między przeszłością, teraźniejszością i przyszłością jest tylko uparcie obecną iluzją - tak z kolei uważał Albert Einstein.

Ale jakby tam nie było, to przyszłość dla naszych dzieci i wnuków musimy na lepsze zmieniać już teraz.
Posłuchajcie zatem jak już niedługo zmieni się na lepsze nasza Mała Ojczyzna dla rowerzystów. .


Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD