Olsztyńska policja szuka sprawcy przestępstwa. Rozpoznajesz go?

2020-11-05 15:05:02(ost. akt: 2020-11-05 15:10:25)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przywłaszczenia portfela wraz z dokumentami, do którego doszło pod koniec sierpnia 2020 roku przy ul. Pieniężnego w Olsztynie.
Wizerunek mężczyzny mającego związek z przestępstwem przywłaszczenia mienia, za które może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności został zarejestrowany został przez kamery przemysłowe.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia 2020 roku w Olsztynie przy ul. Pieniężnego. Przedmiotem przestępstwa jest portfel wraz z zawartością m.in. dowodu osobistego czy kart bankomatowych — informuje Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę proszone są o kontakt z olsztyńskimi policjantami.

Informacje można przekazywać bezpośrednio w Komendzie Miejskiej policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 73 138 32 lub mailowo joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.plŹródło: KMP Olsztyn


***

Dołącz do nas!

"Maseczka to znak solidarności". To nasza kampania społeczna związana z koronawirusem. Zachęcamy wszystkich do wysyłania zdjęć w maseczkach! Będziemy je publikować na gazetaolsztynska.pl i w Gazecie Olsztyńskiej. Nie dajmy się zarazie. Żyjmy normalnie, ale "z dystansem".

Zdjęcia wysyłajcie (imię, nazwisko, miejscowość i ewentualnie zawód) na maila:
redakcja@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl