Ciało przykryte czarnym workiem w autobusie. Co się stało?

2020-11-04 14:38:59(ost. akt: 2020-11-04 14:45:14)

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Dzień dobry, wczoraj koło godz. 21 na przystanku przy ul. Krasickiego w Olsztynie stał autobus, były 3 albo 4 radiowozy, a w środku autobusu było ciało przykryte czarnym workiem. Czy wiadomo co się tam wydarzyło? — napisał do nas jeden z czytelników. Sprawdziliśmy.
We wtorek (3 listopada) wieczorem olsztyńscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu z udziałem 72-letniego mężczyzny, który jadąc autobusem komunikacji publicznej w pewnym momencie z nieznanych przyczyn osunął się i upadł na podłogę.

Interweniujący policjanci na miejscu zastali leżącego na podłodze mężczyznę bez oznak życiowych, po czym przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, pomimo udzielonej na miejscu pomocy przedmedycznej, 72-latek zmarł — informuje st. sierż. Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W czynności brał udział osobiście prokurator. — Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny — dodaje oficer prasowy.

***

Dołącz do nas!

"Maseczka to znak solidarności". To nasza kampania społeczna związana z koronawirusem. Zachęcamy wszystkich do wysyłania zdjęć w maseczkach! Będziemy je publikować na gazetaolsztynska.pl i w Gazecie Olsztyńskiej. Nie dajmy się zarazie. Żyjmy normalnie, ale "z dystansem".

Zdjęcia wysyłajcie (imię, nazwisko, miejscowość i ewentualnie zawód) na maila:
redakcja@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. lewaki zawsze #3001501 | 81.190.*.* 5 lis 2020 07:48

  robia problem , zmarl czlowiek, pokoj jego duszy

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ,.i.. #3001270 | 195.136.*.* 4 lis 2020 18:13

   ...czyli policjanci przystąpili do ratowania życia człowieka ...a pewnie jechał sam w całym autobusie i bez kierowcy bo przecież nikt nie udzielił mu pomocy na miejscu bo nic takiego nie jest tu napisane....no bo po co ...jakby była cycata laska w wielką .d...ą to pewnie było by w pytę chętnych...a tu , co nic...co za ludzie i kraj....to jest chore, zupełna znieczulica ludzie umierają i ulicy i ........nic

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. cde #3001124 | 88.156.*.* 4 lis 2020 15:35

    "czy wiadomo co się wydarzyło ? " Śmierć nie wybiera miejsca i czasu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (21) odpowiedz na ten komentarz