Premiera w Planetarium

2020-10-29 12:52:08 (ost. akt: 2020-10-29 12:55:20)   Artykuł sponsorowany
Nową propozycję dla dzieci będzie można oglądać już od najbliższego poniedziałku (2 listopada). Premierowy pokaz seansu fulldome "Cosmix" tego dnia w samo południe.
Propozycja Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego to doskonała okazja, by poznać szczegóły pracy astronautów. Najmłodsi widzowie dowiedzą się m.in. jak wygląda lot kosmiczny i jak się do niego przygotować.
- Nie będzie nudy - zachęcają przedstawiciele olsztyńskiego planetarium. - Gwarantujemy same praktyczne rzeczy. Będzie można nauczyć się spać w kosmosie, gotować kosmiczne jedzenie, korzystać z kosmicznej toalety i - dla pewności - dobrze się myć. Wielkim finałem będzie powrót na Ziemię w rozpalonej do czerwoności kabinie statku kosmicznego.
Przypominamy. W olsztyńskim Planetarium istnieje obowiązek zasłaniania ust i nosa. W obiekcie są specjalne punkty dezynfekcji rąk. Na widowni w tej chwili może zasiąć maksymalnie 40 osób.
Premiera seansu "Cosmix" w poniedziałek (2 listopada) o 12:00. W pozostałe dni listopada projekcje zaplanowano od poniedziałku do piątku o 12:00, a w weekendy o 10:30. Bilet kosztuje 9 złotych.
[kup online bilety na seanse i wystawy w Planetarium]