Burmistrz Rynu do antycovidowców: to co robicie może doprowadzić do tragedii

2020-10-22 09:22:05(ost. akt: 2020-10-22 09:39:33)

Autor zdjęcia: Archiwum/SK

— Chrońcie się, noście maseczki, zachowajcie dystans, jeżeli nie musicie wychodzić to nie wychodźcie, unikajcie skupisk ludzi — apeluje burmistrz Rynu, który jest zakażony koronawirusem.
Burmistrz tak opisuje swoją chorobę:

"Szanowni Państwo jak wiecie mam wirusa i jestem chory. W związku z tym, że w sieci pojawiło się wiele wątpliwości, chciałbym przekazać jak jest. Przechodzę bardzo ciężko wirusa, to nie jest grypa, ogromny ból całego ciała, gorączka po 40 stopni, rozrywający ból płuc, choruję tydzień czasu a nie mogę swobodnie przejść po domu, duszący suchy kaszel, nie mogę jeść. Czegoś takiego nie przeżyłem, to nie jest do opisania. Jak słyszę wszystkowiedzących antycovidowców to krew mnie zalewa. Nie słuchajcie ich oni was narażają na wielkie niebezpieczeństwo. Chrońcie się, noście maseczki, zachowajcie dystans, jeżeli nie musicie wychodzić to nie wychodźcie, unikajcie skupisk ludzi. W Rynie już wiele osób ma wirusa, przetrzymajcie ten trudny czas.

Do antykowidowców to co robicie może doprowadzić do tragedii, spróbujcie wziąć odpowiedzialność chociażby za bliskich nie zaprzeczajcie oczywistym faktom.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia"

***

Dołącz do nas!

"Maseczka to znak solidarności". To nasza kampania społeczna związana z koronawirusem. Zachęcamy wszystkich do wysyłania zdjęć w maseczkach! Będziemy je publikować na gazetaolsztynska.pl i w Gazecie Olsztyńskiej. Nie dajmy się zarazie. Żyjmy normalnie, ale "z dystansem".

Zdjęcia wysyłajcie (imię, nazwisko, miejscowość i ewentualnie zawód) na maila:
redakcja@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl