Na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w drzewo

2020-10-19 13:08:23 (ost. akt: 2020-10-19 13:10:49)

Autor zdjęcia: Arch. KPP Węgorzewo

Węgorzewscy policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Prynowo-Klimki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 23-latek jadąc audi po wyjściu z łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w drzewo.
17 października oficer dyżurny węgorzewskiej komendy otrzymał informację, że na drodze krajowej K-63, na trasie Prynowo-Klimki, doszło do zdarzenia drogowego.

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierowca audi po wyjściu z łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w drzewo. 23-latek z podejrzeniem urazu nóg został przewieziony do szpitala w Giżycku. Mieszkaniec gminy Budry biorący udział w zdarzeniu drogowym był trzeźwy. Mundurowi wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Policja apeluje, aby dostosować prędkość nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także w odniesieniu do warunków jazdy. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym, kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem.
KPP Węgorzewo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. cóż #2988195 | 10.10.*.* 19 paź 2020 13:30

    nie martw się wyklepie się autko o pójdzie jak nowe

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz