Pracownik sklepu ukradł telefon klienta

2020-10-15 12:00:00 (ost. akt: 2020-10-15 10:09:08)
Odzyskany telefon

Odzyskany telefon

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Policjanci odzyskali skradziony telefon komórkowy. Sprzedawca twierdzi, że ktoś mu podrzucił aparat do skrzynki pocztowej
Kryminalni z Pisza zakończyli aktem oskarżenia sprawę przywłaszczenia telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku w jednym z piskich sklepów, gdzie sprzedawane są telefony komórkowe. Nieznany wówczas sprawca wykorzystał nieuwagę właściciela telefonu i przywłaszczył go sobie. Pokrzywdzony wycenił utracony przedmiot na kwotę 750 złotych.

— Na podstawie materiału dowodowego zgromadzonego w tej sprawie piscy śledczy ustalili i dotarli do sprawcy przywłaszczenia telefonu komórkowego. Odzyskali też skradziony aparat. Czynu tego dokonał 37-letni mieszkaniec Pisza pracujący w sklepie, gdzie doszło do kradzieży. Mężczyzna nie przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Powiedział policjantom, że ten telefon komórkowy został mu podrzucony do jego skrzynki pocztowej — informuje nadkom Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu.

Teraz sprawa trafi do sądu. Za dokonanie zaboru w celu przywłaszczenia telefonu komórkowego wartości 750 zł mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Piszanin #2986206 | 31.182.*.* 15 paź 2020 13:51

    Czy klient i pracownik mieli maseczki?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz