Mobilny punkt pomocy psychologicznej wznawia działalność

2020-10-13 11:09:25(ost. akt: 2020-10-13 11:21:55)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Wraca projekt "Mobilny punkt pierwszej pomocy psychologicznej w sytuacjach kryzysowych-indywidualnych, mnogich i masowych wydarzeń traumatycznych”. Skierowany jest do mieszkańców powiatu olsztyńskiego i elbląskiego.
Mobilny punkt realizowany jest w ramach projektu Warmińsko – Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie: „Kompleksowe wsparcie dla osób i rodzin w trudnej sytuacji życiowej, w tym dotkniętych dysfunkcją i kryzysem” współfinansowanego przez Warmińsko – Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie i Oddział Terenowy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Olsztynie. Projekt koordynowany jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Oddział w Olsztynie i będzie realizowany do 31.12.2020 r.

Działania psychologów mobilnego punktu mają charakter interwencyjny. Skierowane są do potrzebujących, by przywrócić równowagę psychiczną i umiejętność samodzielnego radzenia sobie w traumatycznych sytuacjach.

Aby skorzystać z pomocy psychologicznej w ramach mobilnego punktu interwencyjnego należy zadzwonić pod nr tel.: 730-822-320. W dni powszednie pomoc będzie udzielana w godzinach 14-22, w dni świąteczne i wolne od pracy w godzinach 9-22. Udzielana pomoc psychologiczna jest bezpłatna.

źródło: bezpieczny.olsztyn.eu


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Con #2985156 | 5.184.*.* 13 paź 2020 14:37

    Mam same złe doświadczenia z bezpłatną pomocą, wątpię, aby ktoś w ten sposób naprawdę uzyskał wsparcie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)