Zakupy w Karuzeli - zawsze modnie, zawsze bezpiecznie

2020-10-09 12:00:00 (ost. akt: 2020-10-09 15:38:26)
Ostatnie miesiące niestety upływają nam w cieniu koronawirusa. Mimo to, każdy z nas stara się normalnie żyć i funkcjonować w nowej rzeczywistości. Sklepy dostosowują się do narzucanych zaleceń sanitarnych, dzięki czemu klienci w bezpieczny sposób mogą oddawać się przyjemności, jaką są zakupy.
Powstający w Ełku park handlowy Karuzela już od samego początku stawia na bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów. Wiele ze sklepów, jakie pojawią się w Karuzeli oferuje usługę zamówienia produktów przez Internet i darmowego odbioru w sklepie.
Niezależnie od tego powierzchnie sklepów w Karuzeli są duże. Najmniejszy liczy około 400 mkw. a największy nawet 1 700 mkw. Robiąc zakupy w takich warunkach klienci łatwo utrzymają dystans i w komfortowych warunkach zrobią zakupy.
Dodatkowo, co ważne w obecnych czasach, każdy ze sklepów posiada swoje własne, osobne wejście do lokalu. Pasaż handlowy między dwom budynkami znajduje się na otwartym powietrzu stąd jest naturalnie przewietrzany i wentylowany. Dzieki temu unikniemy zatłoczonych miejsc, jakimi są korytarze.
Na zakupy dojedziemy w wygodny i bezpieczny sposób. W ramach inwestycji wokół Karuzeli przebudowywane są wszystkie drogi, powstaje rondo i chodniki,a także ścieżka rowerowa.
Samochód będziemy mogli zostawić na dużym i wygodnym parkingu, a jeśli przyjedziemy rowerem - przy specjalnych stojakach.
Oferta Karuzeli jest bardzo zróżnicowana i każdy z klientów znajdzie tutaj coś dla siebie. Zaczynając od sklepu z elektroniką – Media Expert, poprzez akcesoria i ubrania sportowe oferowane przez Martes Sport, aż po znaną i lubianą przez wszystkich drogerię Rossmann.
Wśród sklepów nie zabraknie rozpoznawalnych marek takich jak Pepco czy Kik. Ich ofertę uzupełnią Tedi, Dealz, które posiadają sezonową ofertę akcesoriów do wyposażenia domu, ale również wiele artykułów dla dzieci na różne okazje - urodziny, święta czy nowy rok szkolny. W pozostałych sklepach takich jak Moda Max, CCC, Cropp, House ubrania, akcesoria i obuwie znajdą dla siebie na każdą okazję zarówno kobiety jak i nastolatkowie. Wśród znanych marek w Karuzeli zagości również lokalna sieć - Jubiler Bijou uznająca Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora.
W Karuzeli będzie również możliwość zrobienia zakupów spożywczych w Piekarni Oskroba oraz w sklepie firmowym Sokołów.
Jedną z najmocniejszych stron obiektu będzie sklep Sinsay zaaranżowany w nowoczesnej koncepcji i porównywany przez wielu do sklepu Primark’a. Na powierzchni 1 700 mkw. znajdzie się aż 5 działów – moda dla kobiet i nastolatek, mężczyzn oraz dzieci, a także akcesoria do łazienki, salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego.
Już na początku listopada Karuzela otworzy się wraz z najnowszą kolekcją jesienną-zimową, a na klientów czekać będzie wiele zniżek, promocji i atrakcji z okazji otwarcia.

https://m.wm.pl/2020/10/orig/logo-karuzela-652213.jpg


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Steff #3017782 | 83.20.*.* 8 gru 2020 14:17

    Sokołów to jedyny sklep z mięsem bez wody. Sprawdzone.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Edward #3010439 | 94.42.*.* 22 lis 2020 17:43

    Zakupy w Karuzeli - zawsze modnie, zawsze bezpiecznie W trumnie z Baltony będziesz wyglądał jak żywy i zawsze modnie - to takie moje skojarzenie

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.