Miłość z Tindera. Poznali się dzięki przesunięciu w prawo...

2020-10-11 18:10:23(ost. akt: 2020-10-09 14:14:41)

Autor zdjęcia: Freepik

Mieli szczęście, że znaleźli się w tym samym miejscu w jednym czasie. Nasi bohaterowie udowadniają, że Tinder, wbrew pozorom, nie służy tylko do jednego. Od dłuższego czasu te pary tworzą szczęśliwe związki. A poznali się właśnie dzięki jednemu kliknięciu w prawo…
Kasia 38 lat, swojego narzeczonego Maćka poznała na Tinderze trzy lata temu:

Zanim sparowałam się z Maćkiem, na Tinderze byłam prawie półtora roku. Po burzliwym rozstaniu z poprzednim chłopakiem, w wieku 32 lat postanowiłam dać sobie szansę na nową relację. Myślę, że w dzisiejszych czasach jest bardzo mało okazji, by ot tak, spontanicznie nawiązać z kimś znajomość. Mężczyźni już prawie wcale nie zagadują na ulicy, wstydzą się i boją odrzucenia. Nawet jeśli chodzisz do pubów czy klubokawiarni, to praktycznie nie ma takich sytuacji. Polacy są też bardzo nieśmiali w przeciwieństwie do mężczyzn z południa Europy czy Stanów - ci od razu garną się do rozmowy. Wiedziałam więc, że Tinder to praktycznie jedyna opcja, by kogoś poznać.

Po części liczyłam też na to, że aplikacja trochę mnie dowartościuje. Wstawiłam maksymalną liczbę zdjęć, w opisie dodałam cytat z ulubionej piosenki i się zaczęło. Powiedziałabym, że byłam dość aktywną użytkowniczką, sporo randkowałam. Nie było to też tak, że co tydzień spotykałam się z nowymi chłopakami. Traktowałam to raczej jako zwiększoną szansę na poznanie kogoś ciekawego niż gdybym Tindera nie założyła. Chyba miałam szczęście, bo na żadnej z randek nie czułam się zagrożona - dla pewności, gdy szłam się spotkać z kimś nowym, zawsze zawiadamiałam o miejscu randki kogoś bliskiego. Nigdy też nie byłam rozczarowana, ale to może dlatego, że rozważnie dobierałam potencjalnych kandydatów i niektórym, którzy na przykład mieli bardzo kiepskie teksty na podryw lub głupie wpisy, już na początku nie odpisywałam.

Mimo trójki z przodu, nie uważałam, że jestem za stara, by używać Tindera. Ale faktycznie - randkowałam raczej z młodszymi. Mój narzeczony jest starszy ode mnie, ale w aplikacji miał wiek zaniżony o cztery lata, więc początkowo myślałam, że również jest młodszy. Po fakcie powiedział mi, że gdy wpisał w rubrykę swój realny wiek, wyświetlały mu się same czterdziestolatki, których styl nie do końca mu odpowiadał. On mentalnie jest bardzo młody - ubiera się w sportowym stylu, chodzi na koncerty, czyta komiksy. Nie znalazłby więc z tymi „paniami” tematów do rozmowy...


[...]

Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały przeczytasz w weekendowym (10-11 października) wydaniu Gazety Olsztyńskiej

Aby go przeczytać kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gość #2984564 | 37.5.*.* 12 paź 2020 13:19

  Brzydcy faceci molestują, przystojni podrywają.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Fudu #2984526 | 5.184.*.* 12 paź 2020 12:37

   Polacy są z natury egoistycznymi snobami, żyją tylko dla siebie, więc po co mają kogoś poznawać? A na tej aplikacji nie da rady poznać nikogo normalnego, sami napaleni faceci po rozwodach.

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. Popis #2984512 | 37.109.*.* 12 paź 2020 12:17

    Co racja to racja w Polsce ludzie nie chcą że sobą rozmawiać na ulicy bo niby PANDEMIA wszystko przeniosło się do Internetu tylko pamiętajcie przez neta nikogo nie poznasz sam jestem tego przykładem pozdro.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

   2. Kolo #2984316 | 37.248.*.* 12 paź 2020 07:54

    Prawicowe przesunięcie? Widzę że już nawet w tym aspekcie wkracza polityka. Ale fakt, gorzej gdyby było odwrotnie i gdyby trafić na lewaka. Wtedy faktycznie załamka.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

   3. Beata #2984291 | 31.0.*.* 12 paź 2020 06:00

    Chcesz być oskarżony o molestowanie to zagadaj z kobietą na ulicy. Powodzenia

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (10)