Zatrzymane prawa jazdy, nietrzeźwy i poszukiwany - czwartek na piskich drogach

2020-10-09 12:38:00 (ost. akt: 2020-10-09 12:51:18)
Na skrzyżowaniu ul. Sportowej i ul. Sikorskiego w Białej Piskiej zderzyły się dwa pojazdy.

Na skrzyżowaniu ul. Sportowej i ul. Sikorskiego w Białej Piskiej zderzyły się dwa pojazdy.

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Prawo jazdy stracili: 18-letni kierowca forda za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowca golfa za jazdę na promilach. Do aresztu natomiast trafił pasażer innego auta zatrzymanego do kontroli drogowej. Okazało się bowiem, że jest poszukiwany za przestępstwo narkotykowe.
W czwartek (8 października) po godz. 12.00 na skrzyżowaniu ul. Sportowej i ul. Sikorskiego w Białej Piskiej zderzyły się dwa pojazdy. Był to samochód marki Ford i BMW.

Policjanci ustalili, że kierujący fordem wyjeżdżał z ul. Sportowej w prawo w kierunku centrum miasta. Kierowca BMW jechał od centrum w stronę miejscowości Bełcząc. Kierowca forda najwyraźniej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się pojazdowi marki BMW w wyniku czego doszło do zderzenia obu aut. Nikt nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi.

Samochodem marki Ford kierował 18-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, które posiadał od 6 miesięcy. W dalszej kolejności sprawa trafi do sądu.


Uprawnienia stracił także 32-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego kierujący samochodem marki VW Golf. Pojazd ten został zatrzymany do kontroli drogowej przed godz. 20.00 w miejscowości Turośl. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 32-latkowi grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.


Na 1 rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności trafi do aresztu 30-latek, który był pasażerem innego pojazdu zatrzymanego do kontroli drogowej przez funkcjonariuszy piskiej drogówki. Okazało się, że mieszkaniec Pisza jest poszukiwany. Ma na sumieniu przestępstwo narkotykowe.
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Xxxx #2983009 | 10.10.*.* 9 paź 2020 14:44

    Od kiedy pies ma prawo sprawdzić pasażera pojebało was w tym katolickim ciemnogrodzie

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)