Ewelina Krawczyk: Wyznaczam sobie cele

2020-10-01 17:10:20(ost. akt: 2020-10-01 14:07:51)
Ewelina z Rozóg

Ewelina z Rozóg

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Ewelina Krawczyk to kobieta niezależna, ale jej żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi, a zaletą przebojowość. Jest przekonana, że bez wyczulenia na potrzeby innych nie można osiągnąć sukcesu.
Piękna, niezależna, silna... Przedsiębiorcza, z optymizmem i wiarą patrząca w przyszłość. Udowadnia, że każda kobieta może spełniać swoje marzenia.
— Życie każdej kobiety może być źródłem przyjemności w każdym momencie — mówi Ewelina Krawczyk. — Na każdym jego etapie pojawiają się inne potrzeby. Ważne jest, by umieć je odnaleźć i czerpać pełną radość z ich zaspokajania. Żyć pełnią życia. Model współczesnej kobiety bardzo się zmienił w krótkim czasie. Kobiety nierzadko zajmują kierownicze stanowiska i nieźle im to wychodzi. Kobiety coraz bardziej wierzą w siebie i w to, że mogą być niezależne, że nie muszą uzależniać swojego życia od mężczyzny. Są niezależne i mogą robić to, czego pragną, co jest ich pasją, wszystko czegokolwiek nie wymyślą. Kobiety powinny rozwijać, kształcić się i zrobić coś fajnego dla siebie, podążać własną drogą. Wtedy można powiedzieć, że jest się spełnioną i szczęśliwą.

Ewelina Krawczyk z Rozóg to kobieta niezwykła. Ma 34 lata, jest żoną Marcina i matką dwójki dzieci: 6-letniej Antoniny i 8-miesięcznego Franciszka. Ukończyła studia na kierunku filologii angielskiej. Przez pewien czas pracowała w wyuczonym zawodzie, jako nauczyciel języka angielskiego. Praca ta nie była jednak tym, co dawałoby jej satysfakcję i byłoby spełnieniem marzeń.

Ewelina od dziecka lubiła robić makijaże, malować paznokcie. Zaczęła od szkoleń i prób w domu, potem ukończyła 2-letnią szkołę kosmetyczną. Początkowo pracowała jako mobilna kosmetyczka, potem w domu, w małym pokoju. Wiedziała jednak, że aby być coraz lepsza, musi mieć swój salon. Zakupiła więc z mężem działkę i pobudowali salon. Kobieta otrzymała też dotację i otworzyła swoją działalność. Spełnia się i swoje marzenia...


[...]

Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały przeczytasz w czwartkowym (1 października) wydaniu Gazety Olsztyńskiej

Aby go przeczytać kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl