Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki na UWM

2020-09-09 15:41:18 (ost. akt: 2020-09-22 16:42:14)
W czasie tegorocznych Dni Nauki i Sztuki zajrzymy nie tylko w głąb ciała człowieka!

W czasie tegorocznych Dni Nauki i Sztuki zajrzymy nie tylko w głąb ciała człowieka!

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki organizowane przez UWM stają się w tym roku „pełnoletnią” imprezą, ale nie oznacza to, że idą utartym tropem. Zapisy na tegoroczne wydarzenia rozpoczynają się w czwartek (10 września) o godzinie 10.
Jak zapewniają organizatorzy, od 23 do 25 września każdy będzie miał szansę poczuć się studentem, badaczem i naukowcem. Co ważne, ta przemiana będzie odbywać się w bezpiecznych warunkach, bo Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki dostosowują się do sytuacji, jaką zgotowała nam pandemia koronawirusa. To dlatego część zajęć przeniesie się do internetu, a inne odbędą się w małych grupach, zgodnie z zasadami Ministerstwa Zdrowia.

Wszystkie zajęcia organizatorzy podzielili na 7 grup tematycznych, obejmujących bardzo szeroki zakres wiedzy: od humanistyki, poprzez nauki ścisłe, biologiczne, medyczne, aż po ekonomię, nauki społeczne i sztukę.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wejść na stronę: https://odn.uwm.edu.pl/, zalogować się lub zarejestrować i wybrać imprezę. A z tym wyborem może być kłopot, bo oferta jest niezwykle bogata: organizatorzy przewidzieli ponad 450 wydarzeń.Aktualne informacje dotyczące Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki znajdują się na Facebooku oraz na stronie stronie internetowej.
dbp


Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

http://www.uwm.edu.pl/sites/default/files/uploads/logotypy-uwm/uwm_logo1.png


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD